Tesla musela zavřít své Superchargery ve Španělsku

Automobilka Tesla před nedávnem zastavila výrobu vozidel v továrně Fremont, teď musela zavřít i některé Superchargery ve Španělsku.


Vir COVID-19 zavírá a zavřel již několik desítek továren, jedna z nich byla i Giga Shangai, která se po skončení doby, kde se vir nejvíce šířil vrátila zpět do provozu. V nedávné době musela Tesla zavřít i továrnu Fremont, ve které má podle nařízení vyrábět respirátory, roušky a další ochranné pomůcky pro boj s koronavirem.

Teď Tesla musela i Superchargery ve Španělsku. Je to divné, jelikož ve Španělsku i přes uzavření Supercharherů stále fungují benzínové pumpy a jiné dobíjecí stanice.

Ve Španělsku zavřela Tesla tyto Superchargery:

Getafe, Madrid: Hotel Ramada by Wyndham

Fuengirola, Malaga: Hotel Higuerón

Tarragona: Hotel La Boella

Burgos: Hotel Landa

Všimněte si, že všechny Superchargery, které museli být zavřeny jsou v blízkosti hotelů. Nejspíše z důvodu toho, že Superchargery jsou podle dostupných informací napojeny na hotely, které jsou v momentální době zavřeny.

Situaci, která nastala ve Španělsku bude muset Tesla pořádně promyslet, zda je výhodné stavět Superchargery hned vedle hotelů a nestavět je někde jinde i s vlastní kompletní řídící jednotkou, aby nebyla zaskočena nečekanými situacemi jako je právě ta ve Španělsku.

 

Váš tým 

Zdroj  www.insideevs.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *