Tesla možná příjde s vlastním alkoholickým nápojem

Před nedávnem uvedla Tesla a trh krátké šortky, které se staly hitem internetu. Nyní se chystá přijít s alkoholickým nápojem pod názvem Teslaquila. Nápad s alkoholickým nápojem měl generální ředitel Elon Musk již v roce 2018, ale bohužel se nápad s rychlým příchodem skončil i rychlým odchodem. Nyní to vypadá, že se nápad po dvou letech stane reálným a Tesla alkoholickým nápoj uvede na trh.


Celý nápad alkoholického nápoje Teslaquila vznikl jako žert Elona Muska, který na Twitter zveřejnil fotografii, jak se opírá o Model 3 a je obklopený láhvemi tohoto alkoholického nápoje. Fanouškům se žert Elona Muska zalíbil a psali mu ať Teslaquila udělá nový merch Tesly. V říjnu roku 2018 Musk na Twitteru znovu sdílel nápad s alkoholickým nápojem Teslaquila. Na fotce byla láhev s etiketou s logem Tesla a s názvem Teslaquila.

Jelikož se nápad s alkoholickým nápojem, který Musk sdílel na svém Twitteru zalíbil fanouškům, tak Tesla neváhala a požádala o ochranou známku na název Teslaquila, a to ještě v roce 2018. V žádosti stojí, že se název bude vztahovat na produkt destilovaného líhu z agáve, přesněji se jedná o destilovaný líh z modré agáve. Bohužel žádost o ochranou známku byla zamítnuta.

Komise zamítla žádost Tesly o ochranou známku, jelikož již existuje alkoholický nápoj pod názvem Spirit Tesla. Komise uznala, že tyto dva názvy jsou si velmi podobné a nový název by pouze mohl mást zákazníka se starým názvem. S vyjádřením komise Tesla nesouhlasila a k vyjádření komise podala písemnou odpověď.

Tesla ve svém písemné odpovědi uvádí, že Teslaquila je název, který si každý spojí s automobilkou Tesla, která vyrábí elektromobily. Jelikož se Tesla nevzdala, tak před pár dny generální ředitel Elon Musk oznámil, že již brzy se na jeho Twitteru dozvíme více podorbností o Teslaquila.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslamagazin.sk

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *