Tesla Model Y po 1 200 mílích: To dobré a zlé

Brian Jenkins z i1Tesla udělal spoustu videí na svém novém modelu Tesla Y. S ohlášením prvních 1 200 mil za 3 týdny se YouTuber vrátil, aby se jeho fanouškům podíval na některé z jeho oblíbených, a ne tak oblíbených funkcí.


PRVNÍ DOBRÉ: CELOSKLENĚNÁ STŘECHA MODELU Y.

Jenkins nejprve zmiňuje velkou skleněnou střechu modelu Y.

„Cítím se tam tak prostorně, zvláště na zadním sedadle.“ Děti mají pocit, že nejsou vůbec omezeny, “řekl.

Minulá vozidla Tesla byla vybavena střešními okny nebo prodlouženými zadními okny, ale model Y je první vůz, který využívá skleněnou střechu z jednoho kusu. Nový design přidává iluzi více prostoru a jedinečný kosmetický vzhled odlišný od jakéhokoli automobilu Tesla před ním. Kromě toho je vyšší střecha díky stylu crossoveru ideální pro lidi s vysokými stavbami. Jenkins je 6 ‚5 ″ a z modelu Y se snadno dostane dovnitř a ven, přestože je uznáván pouze jako „středně velký SUV“.

 

Druhé dobré: MODEL Y Kufr

Úložný prostor modelu Y je nadměrný, což z něj činí vynikající vozidlo pro výlety nebo dovolenou. „Uvnitř je prostor modelu S, pokud jde o úložiště, a omezení velikosti modelu 3. V důsledku kufru je dvojnásobek úložiště modelu 3 a je to elektrický kufr,“ řekla Jenkins.
Prostorný interiér modelu Y by měl zajistit, aby všichni cestující byli šťastní, dokonce i ti, kteří jsou o něco větší než průměrná lidská bytost. Tesla také provedla vylepšení těsnění trupu , jak již bylo zmíněno v Tesla Raj, spolu s přidáním snadných přístupových možností s tlačítky sklopení zadních sedadel a možností elektrického kufru. Někteří majitelé požadovali průlez kufru s modelem Y a Tesla je vyslechl. Do kufru lze přistupovat dokonce i pomocí Siri.

 

TŘETÍ DOBRÉ: POTICHÁ JÍZDA

V minulosti si někteří majitelé prvních výrobních jednotek modelu 3 stěžovali na nadměrný hluk proudění do kabiny vozidla. Zvuk byl způsoben narážením větru do automobilu během provozu z důvodu neideálního utěsnění a nesprávného umístění izolace. Majitelé používali sady pro kutily, které izolovaly pneumatiky a poskytovaly bezpečnější těsnění dveří, aby se snížil hluk. Zatímco Tesla pracoval na vyřešení problému in-house, tichá jízda modelu Y je něco, co si Jenkins okamžitě všiml.
„Myslel jsem, že kvůli otevřené oblasti kufru bude více hluku.
Poznamenává, že do automobilu byla přidána ještě jedna malá modifikace, která s hlukem pomohla minimálně.

„Udělal jsem auto trochu tišším díky tónování oken na boku a čelního skla.“ Když zabarvíte čelní sklo, přidá se tenká vrstva měkkého materiálu, který pomůže tlumit vibrace z větru a ztiší jej zevnitř. “

 

 

PRVNÍ NELÍBÍ SE: TĚŽKÁ KOLA = MENŠÍ DOJEZD
Jenkins poznamenává, že 21″ kola váží 68 liber vzadu a 64 liber vpředu. Tato těžká kola vedla ke ztrátě dojezdu. Zatímco Jenkins říkal, že je to skvěle vypadající kombinace pneumatik a kol, prostě to není to, co očekával z hlediska ztráty dojezdu.

 

DRUHÉ NELÍBÍ SE: BARVY

Model Y Jenkins obdržel VIN 409 a uvádí, že to mohlo přispět k problémům s barvami jeho vozidla. „Barva byla opravdu špatná.“ Není to tak špatné, v nátěru byla jen špína, kde jsem musel strávit hodiny leštěním. “ Říká také, že zadní spoiler nashromáždil trosky, protože vozidlo s největší pravděpodobností sedělo na parkovišti poblíž výrobního závodu Tesly a setkávalo se s mnoha různými povětrnostními situacemi, s nimiž bylo nuceno se vypořádat. Jenkins se nakonec rozhodl Přelakovat své auto kvůli problémům s barvou.
Jenkins se rozhodl odstranit emblémy „T“ na přední a zadní straně vozidla. Odstranění zanechalo v obou těchto oblastech dva malé otvory. Jenkins uznává, že symboly dávají vozu nezaměnitelné identifikační značky, protože mnoho lidí po celém světě je s vozidly stále neznámé. Řekl, že brzy umístí „T“ na přední a zadní část vozu, když dokončí plánované kosmetické změny.

 

Jenkinsovy první týdny s Modelem Y byly příjemné. Říká, že miluje nový celoelektrický crossover a je spokojený s dosavadním výkonem vozidla. Jelikož Jenkins stále chrlí spoustu obsahu o výkonu modelu Y, tak to vypadá, že pomůže komunitě Tesla pochopit funkce, na které se mohou těšit, když si zakoupí nový crossover.

Sledujte Brian Jenkinsovu 1200millovou recenzi modelu Tesla Y níže.

 

 

Váš tým 

Zdroj www.teslarati.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *