Tesla Model Y Performace dostal upgrade balíček

U nového Modelu Y si zákazníci mohou objednat 21palcová kola Überturbine jako součást Modelu Y Performace a k tomu i další vylepšení.


Speciální upgrade pro Model Y ve verzi Performace mu přinesl zvýšení nejvyšší rychlosti z 230 na 240 km / h, dále mu přidal výkonnější brzdy, hliníkové pedály a lepší odpružení. 

Při koupi Modelu Y Performace se speciálním upgradem se vám sníží dojezd z 507 km na 450 km, což je zapříčiněno většími koly, které speciální upgrade nabízí. 

Kola Überturbine, která byla jednoduše přezdívaná jako „větrná turbína“, se poprvé představila v roce 2016 při představení Modelu 3. Kola s šedými děly na červeném Modelu 3 měla zpočátku 13 paprsků kolem centrálního náboje. V loňském roce byl bílý kandidát na vydání Modelu Y spatřen s 11 – paprskovou verzí testovaných kol turbíny.

Model Y je zatím k dispozici ve dvou variantách. Jeho základní varianta Dual motor s dojezdem 507 km stojí 52,990 $, respektive 60,990 $. Jeho vrcholná varianta Performace, ke které lze přikoupit speciální upgrade stojí 60,990 $, respektive 62,990 $. První dodávky Modelu Y můžeme očekávat na konci čtvrtletí.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *