Tesla Model Y byl spatřen při testování v Nizozemí

Tesla Model Y přišla na trh v březnu 2020, měsíce před plánovaným termínem. Načasování však nemohlo být horší, protože výroba se krátce nato zastavila a dodávky se kvůli pandemii COVID-19 odpovídajícím způsobem zpomalily.


Zatímco jiní výrobci automobilů měli spoustu nových vozidel, Tesla právě začala stavět model Y ve velkém množství a plnit objednávky, i když byla továrna dočasně odstavena.
Rychlý posun vpřed do současnosti a továrna Tesla Fremont je zpět v akci a model Y je nejvyšší prioritou. Právě jsme ohlásili, že mezinárodní dodávky automobilu již začaly v Kanadě. Stalo se to mnohem rychleji, než tomu bylo u modelu 3. Nyní byl model Y již v Evropě spatřen a údajně prošel testováním v Nizozemsku.

Když uvedla na trh zmiňovaný model, nikdy sériově nevyráběla vozidlo v tak velkém objemu, neměla továrnu v Číně , nestavěla továrnu v Evropě a nešlo o jednání o druhé americké továrně (která bude ve skutečnosti vyrábět model Y a také Cybertruck).
Celkově se pro Teslu během krátké doby změnilo mnoho. Výrazně se rozšiřuje v mnoha směrech. Tesla Owners Club Netherlands ( @TeslaOwnersNL on Twitter) nedávno tweeted:

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *