Tesla Model Y byl spatřen na veřejné silnici

Tesla Model Y byl spatřen majitelem TM3, který jel do práce.


Tesla Model Y byl spatřen v ranních hodinách majitelem Modelu 3, který jel do práce. Midnight Silver Model Y s tónovanými zadními okny je úplně stejný jako Model Y, který byl před nedávnem spatřen v reálném provozu.

Model Y byl spatřen když zrovna čekal na zelenou na semaforu. Majitel TM3t ak natočil, jak úžasné má Tesla Model Y zrychlení, díky Aero Wheels. Tesla Model Y vypadá na první pohled větší než Tesla Model 3, ale je o něco málo menší než Tesla Model X. Díky parametrům by Tesla Model Y mohl být ideálním řešením pro lidi, kteří si nekoupili tesla Model 3, díky prostoru uvnitř vozidla.

V posledních týdnech Tesla pořádně tetsuje svůj nový Model Y na veřejné komunikaci a na dalkových jízdách. Nebylo by tak divné, že by Tesla vzala Model Y v zimě na zasněžené oblasti.

Vzhledem k tomu, že podobné pozorování bylo zaznamenáno během měsíců vedoucích k zahájení výroby Modelu 3. Tesla tak může připravovat příjemné překvapení pro držitele rezervací modelu Y, kteří očekávají, že Tesla zahájí výrobu Modelu Y na podzim 2020. V poslední době se spekuluje, že Tesla začne s výrobou Modelu Y ve Fremontu již v Q1 2020. Nezbyde nám nic víc, než se nechat překvapit.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *