Tesla Model S porazil Porsche Taycana na okruhu Nürburgring

Nedávno vytvořil Porsche Taycan nový rekord v kategorii čtyřdveřových elektromobilů. Tesla se ho rozhodla překonat a VYHRÁLA!!!


Když Porsche Taycan zajel na okruhu Nürburgring čas 7:42, nemohl Elon Musk jen tak nečinně sedět. Rozhodl se Taycana porazit s novou verzí Modelu S Plaid. Tato verze má být oficiálně v prodeji až v průběhu příštího roku.

Když se jeden z fanoušků zeptal, jestli Elon Musk vezme jeden ze svých Modelů Tesla na okruh Nürburgring , tak odpověděl pouze Model S on Nürburgring next week.

Opravdu se tomu, tak stalo. Zanedlouho byl Model S připravený na okruh Nürburgring, kde byl seřízený přeně podle trasy. Po nějaké době se zjistilo, že Tesla na okruh Nürburgring nepřivezla klasický Model S. Tesla s sebou přivezla Model S Plaid, což je nová verze, kterou nikdo před tím neznal. Dále se zjistilo, že je Model S opatřený sedmi prostornými sedačkami pro celý tým.

Jeden z pozorovatelů celého pokoření rekordu odpověděl: Celý rekord jsem stopal na svých stopkách, které jsme zmáčkl ručně, takže omluvte prosím menší časovou prodlevu. I přesto ale Model S pokořil rekord za 7:23, což je zhruba o 20 sekund míň než Taycan.

Oficiální časy se už brzy dozvíme. Zatím se můžeme radovat z času 7:23.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *