Tesla Model S „Plaid“ přistiženy se stejným středovým panelem jako u Tesla Model 3

Po zajetí působivých neoficiálních časů v Nurburgringu byly ve Spojených státech spatřeny dva prototypy MODELU S Plaid Powertrain společnosti Tesla v transportním přívěsu.


Zajímavé je, že pořízené snímky vozidel odhalily něco jako displej připevněný na střed – podobný dotykové obrazovce u Tesla model 3. Fotografie dvou válečných bojovníků z Tesly byly vyfotografovány nadšencem do elektromobilů Andreem Wellerem, který sdílel fotografie vozidel na subredditu r / TeslaMotors.
 
Netrvalo dlouho a někteří členové online komunity upozornili na to, že modrý prototyp modelu S Plaid vypadal, že je vybaven displejem, který připomíná ten, jenž použil výrobce elektrických automobilů v jeho středně velkém sedanu. I když se prozatím jedná o spekulace, je třeba poznamenat, že vnitřní obnova modelu S se nějakou dobu už očekává. Nebylo by to vůbec poprvé kdy Tesla použila na modelu S plaid díly z modelu 3, protože sedan, který společnost používala pro zajetý rekord v Laguna Seca, byl vybaven volantem z modelu 3.  Ale to není vše.  Pozoruhodný je také červený prototyp modelu S Plaid. Objevily se zprávy, že tento červený model v Nurburgringu havaroval během testů, řidičovi se naštěstí nic nestalo.

Při pohledu na něj se zdá,  že nebyl požkozen – až na kola která byla poničena a okénko u řidiče bylo během přepravy otevřeno. Tento červený prototyp údajně dokončil kolo za 7:23 min což je výrazně rychleji než Porche Taycan Turbo, které ho dokončilo za 7:42 min. Modrý prototyp měl údajně čas 7:13 což je skoro o půl minuty méně, než zajelo Porsche Taycan Turbo. Prototypy Tesla Model S Plaid jsou podle informací na Twitteru od Elona Muska vybaveny většími bateriemi, třemi motory a sedmi  sedadly. Musk také poznamenal, že aktualizovaná vozidla vstoupí do výroby někdy na konci roku 2020 a že budou mít cenu, která je „nižší než konkurenti“ poznamenal.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *