Tesla Model S dosahuje nového rekordu v čtvrtině míle

Tesla Model S Performance dosáhl díky nové aktualizaci „cheetach position“ na nový rekord ve vzdálenosti čtvrt míle s časem 10,4 sekundy.


Jak jsme uvedli minulý měsíc, Tesla nedávno aktualizovala svůj spouštěcí režim, který umožňuje vozidlům startovat s plným výkonem. Nyní je vybaven novým ,, cheetach position ´´ s použitím nového adaptivního vzduchového odpružení a očekává se, že zlepší trakci. Během první aktualizace společnost Tesla neoznámila oficiální změnu zvýšeného výkonu aktualizace, test v reálném světě ukázal zlepšení zrychlení z 0 na 60 mph z 2,47 na 2,41 sekund. Podmínky však nebyly ideální a zdá se, že by to Tesla Model S Performance mohl překonat. O několik týdnů později společnost Tesla aktualizovala oficiální zrychlení modelu S, 0-60 mph na 2,3 sekundy. Teď začneme chápat, co to znamená, Tesla je vlajková loď výkonu pro vzdálenost čtvrt míle.

Majitel Tesly prostřednictvím služby „Everything-Electric“ na YouTube zveřejnil video o svém výkonu modelu S s motorem Raven a novým režimem spuštění Cheetach pozice na tažné dráze v Tulse:

S novou pandemií koronavirus je většina závodních tratí uzavřena na několik měsíců, což zpožďovalo testování nového Tesla startovacího režimu cheetach. Výkon elektrického modelu S porazil poslední nejrychlejší čtvrtinu míle dosaženou 0,05sekundovým výkonem modelu S s časem 10,45 sekund:

Za lepších podmínek na trati je pravděpodobné, že výkon modelu S s novým režimem spouštění by mohl tento nový rekord snížit o 0,1 sekundy. Everything-Electric říká, že přidává rezervní kola a pneumatiky pro lepší časy-ačkoli v tomto bodě to nebude pro skladové záznamy. Očekává se, že záznamy o výkonu budou letos několikrát prolomeny nejen touto novou aktualizací, ale Tesla také plánuje uvolnit svůj Model S ‚Plaid‘ koncem tohoto roku.

Očekává se, že nová verze Tesly vlajkové lodi představí výrazné zlepšení výkonu.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.fr24news.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *