Tesla Model 3 se stává drsným offroadem s německou technikou

Tesla Model 3 je navržena tak, aby byla jedním z nejlepších městských vozů dostupných na současném trhu, a od svého vydání rozhodně hrála svoji roli. I když se Model 3 osvědčil jako vynikající vozidlo na zpevněných površích, zůstává u plně elektrického sedanu výzvou, i když vyjíždí z vyšlapané cesty, a to díky nízké světlé výšce.


Výsledek terénní úpravy je ve skutečnosti docela působivý. Snímky vozidla ukazují, co by dnes velmi dobře mohlo být jedním z nejagresivněji vypadajících modelů 3 na silnici. Spolu s elegantními liniemi modelu 3 díky zvedací soupravě vypadá elektrický sedan futuristicky a zároveň extrémně tvrdě. Dvojitě působivý je fakt, že úprava 4 × 4 byla schválena místní asociací technické inspekce podle The Driven.

Tesla Model 3 looks like rugged electric off-road machine with new kit – Ten15AM
Foto: Delta4x4

Existují výhody a nevýhody, které přináší terénní úpravy modelu Delta 4 × 4 u modelu 3. Se zvedací soupravou je nyní Tesla Model 3 schopna navigovat po nerovném povrchu a ve strmém terénu. Díky tomu je Model 3 velmi zdatným terénním vozidlem, zejména pokud jde o variantu Dual Motor AWD. Změny na vozidle však také vedly k určitému snížení dojezdu.

Podívejte se na offroad sadu modelu Delta 4 × 4 Model 3 ve videu níže:

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Klára Maslíková

Jsem holka, která studuje letectví, miluje elektromobily a trochu čerstvé kávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *