Tesla Model 3 s díly unplugged performance láme rekordy!

Tesla Model 3 modernizovaný firmou Unplugged Performance a XPO Sales prolomil dva samostatné rekordy na dráze Buttonwillow v Kalifornii.


 Model 3 se závodními pneumatikami zajel dráhu dlouhou 3,1 míle za 1: 54,6 sekundy. Když byl Model 3 vybaven pneumatikami DOT Legal Street, zajel další kolo za 1: 57,9 sekundy. Jednalo se o 0,6s zlepšení oproti předchozímu rekordu 1: 58,5 sekundy s pneumatikami od Tesly. Tohoto rekordu dosáhli díky skvělému řidičovi týmu XPO Sales Joshuy Allena a řady upgradů od týmu  Unplugged Performance. 

             

„Koncem roku 2019 jsme se spojili s XPO sales kvůli kampani ohledně závodních vozů využívajících naších Bolt-on upgradů. Naším cílem je ukázat světu plný potenciál Modelu 3 a dokázat, že elektromobily jsou neuvěřitelné závodní vozy, když jsou vybaveny se správnými upgrady,“ řekl prezident Unplugged Ben Schaffer. 

Na Model 3 byl tedy přidám spoiler, vylepšilo se zavěšení podvozku a také řízení. To vše přispělo k výkonu Modelu 3 a to také umožnilo zajet s vozidlem tento rekordní čas. 

„Tým XPO odvedl úžasnou práci při kampani vozu a spojení s vynikajícím řidičem v Joshua Allenem. Těším se na další upgrady a rychlejší kola! „dodal Schaffer. 

Tesla odhalila 2. března Track Mode V2 pro Model 3 Performance spolu s balíčkem Track Package za 5 500 dolarů, který zahrnuje modernizovaná kola, úpravy brzd a pneumatik, přidání bezplatné aktualizace Over-the-Air Track Mode V2 a Track Package, který je připraven poskytnout řidičům, kteří mají rádi vysoké rychlosti, ale zároveň dostatek kontroly.

Zde se můžete podívat na záznam z trati: 

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *