Tesla Model 3 přebírá Nurburgring

Tesla Model 3 přebírá Nurburgring a je v překrásné vzdálenosti od rekordu Porsche Taycan.  Pozoruhodné je, že Tesla Model 3 Performance, vozidlo, které doslova stojí zlomek Taycana Turbo, se nedávno dostalo do pozoruhodné vzdálenosti od rekordu v klíně Taycana Turbo.


Docela zajímavé je, že Model 3 Performance, který byl na Nürburgringu, byl stejným vozidlem, které v září proběhlo v komunitě EV. Vůz prošel od té doby dalšími vylepšeními od tuningové společnosti Tesla Unplugged Performance. Jak poznamenal generální ředitel Unplugged Ben Schaffer, Model 3 Performance získal několik vylepšení podvozku, brzd a kol.

A s těmito úpravami se Model 3 Performance vydal na trať ještě jednou s řidičem Luisem Ramirezem za volantem. Výsledkem bylo kolo čistě elektrického sedanu 7:44 s provozem a na mokré vozovce.

Ve svém prohlášení Schaffer poznamenal, že Model 3 by pravděpodobně dokázal porazit čas na kolo Taycanu Turbo. Podle svého plného potenciálu generální ředitel Unplugged odhaduje, že Model 3 Performance může být ve skutečnosti schopný projet kolem.

Tady je předchozí kolo Modelu Performance 8:10 kolem ,,Zeleného pekla,, :

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Klára Maslíková

Jsem holka, která studuje letectví, miluje elektromobily a trochu čerstvé kávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *