Tesla Model 3 Performance spatřen před odletem z Giga Shanghai!

Tesla China podle všeho přepravuje sedany Model 3 Performance z Giga Shanghai na základě nedávno zachycených fotografií. Tesla China také získala schválení, aby mohla začít prodávat Modely 3 LongRange.


 Fotografie performance Modelů 3 pořídil @JayInShanghai. Jasně ukazují nejen čínské označení, které Tesla standartně dává u všech vozidel vyrobených v Giga Šanghaj, ale také červeně podtržený nápis „Dual Motor“. Tento nápis a červené brzdové třmeny potvrzují, že sedany jsou řady Performance. Jedinou variantou modelu 3, která byla pro Giga Shanghai zatím oficiálně oznámena, je model 3 Standard Range +. Tesla China má na svých internetových stránkách varianty SR +, Dual Motor Long Range a Performance už k prodeji, ačkoli nebyla to oznámeno. 

Vzhledem k tomu, že z Giga Shanghai dodávát  modely 3 Performance, uvedla finanční pošta, že Tesla obdržela 6. březn od ministerstva průmyslu a informačních technologií souhlas ohledně výroby Long Range RWD varianty. Schválení uvádí, že nová vozidla budou mít dojezd více než 600 kilometrů. Varianta SR + nabízená zákazníkům od prvních dnů výroby v Šanghaji poskytuje dojezd okolo 445 kilometrů. Varianty Long Range a Performance dosahují 590 a 595 kilometrů. 

 

Od té doby, co Giga Shanghai v lednu začala dodávat modely 3 zákazníkům, nedošlo k nějak více závažným problémům. Vzhledem k tomu, že se Giga Shanghai musela kvůli koronaviru na pár dnů zavřít. Schválení čínské vlády naznačuje, že Tesla pracuje na výrobě Modelů 3 Long Range ze Šanghaje. 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *