Tesla Model 3 může znít i jako Lamborghini

Tesla Model 3 Performace byl nedávno upraven společností, která vyrábí výfukové systémy. Ta dala Modelu 3 reproduktory, které mohou za jízdy vydávat například zvuk Lamborghini.


Kanál YouTube Archie Hamilton Racing představil upravený Model 3 firmou Miltek Sport. Ta přidala Modelu 3 reproduktory, které za jízdy vydávají zvuk sportovního auta, například Lamborghini. Celý repro systém lze ovládat pomocí mobilní aplikace, ve které si můžete vybrat až 98 zvuků vašich oblíbených sportovních aut.

„Pro některé je klid a klid Tesly důvod, proč si auto kupují.“ Pro nás to byl způsob jízdy autem a ticho bylo něco, co jsme viděli jako projekt, který překonáme. Proč nemůžeme mít to nejlepší z obou světů? “ Miltek Sport.

Celý systém reproduktorů lze tedy ovládat z mobilní aplikace, kde si kromě zvuků, které mají vycházet z reproduktorů můžete nastavit i hlasitost a další funkce. Navíc společnost Miltek Sport uvedla, že do budoucna plánuje do aplikace přidat i další zvuky oblíbených sportovních aut.

S celým tímto vylepšením za pomocí reproduktorů přichází ovšem otázka? Zda si majitelé elektrických vozů nekupují e-auto právě díky tomu, jak je tiché. Ovšem najde se zde i druhá skupina lidí, které od koupi elektromobilu odrazuje právě ticho v autě, tedy pouze poslouchání pneumatik a větru.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *