Tesla Model 3 má díky updatu zrychlení z O na 100 km/h za 2,9 sekundy

Tesla je známa především vylepšováním svých vozů pomocí updatu. V poslední době právě jeden důležitý update zaznamenali majitelé vozu TESLA Model 3.


Díky novému update překonal Model 3 ve verzi Performce zrychlení z 0 na 100 km/h čas 3 sekundy. Update zvýšil Modelu 3 ve verzi Performace výkon o 5%. Jeden z fanoušků vozů Tesla otestoval Model 3 ve verzi Performace ihned po koupi. Při testu zrychlení z 0 na 100 km/h zjistil, že čas za který se Model 3 Performace dostane na rychlost 100 km/h je 3.050, což je nejlepší čas, který naměřil. Při zprůměrování několika měření zrychlení Modelu 3 Performance z 0 na 100 km/h mu vyšlo 3.2 sekundy, což je vynikající výsledek.

Po updatu vzal svůj Model 3 ve verzi Performace na další testování. Po udatu naměřil zrychlení automobilu z 0 na 100 km/h za 2.998, z čehož vyplývá že update Modelu 3 Performace zlepšil čas při zrychlení z 0 na 100 km/h téměř o 23,7% !

„Nemyslím si, že by někdy v historii nastala situace, kdy si koupíte auto a s postupem času se mu tak nějak automaticky vylepší zrychlení“, řekl Musk

Tesla je jediná automobilka, které dokáže pomocí updatů zcela zdarma přidat svým vozům nejenom vylepšení jízdních vlastností, ale i nečekané – spíše zabávné – funkce. A to je přesně to, proč by se majitelé jejich vozů svých miláčků nikdy nevzdali.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *