Tesla Model 3 dokazuje, že je doma na trati v japonské Grand Prix

 

Byla to Tesla Model 3 vs Tesla Model 3 vs Tesla Model 3 v 6. kole Grand Prix všech EV v Japonsku. Na základě záběrů závodu to byl těsný závod až do cíle. Každý jezdec Modelu 3 dal vše, ale pouze jeden mohl obsadit místo číslo jedna.


Tesla nebyla jedinou značkou automobilů EV zastoupenou v 6. kole japonské Grand Prix EV, které organizovala Japonská asociace závodů s elektrickými vozidly. Tesla Model 3 se však zdála připravená užít si den, jakmile vozidla vyrazila na trať. Dvě z vozidel Model 3 v závodě byla vyladěna společností Unplugged Performance ve spolupráci s Team Taisan TodaiMidnight Silver Metallic Model 3 a další, které mělo červený a černý obal. Bílý dvoutónový model 3 byl vyladěn kolegou EV tuning house Mountainpass Performance.

foto: Japan Electric Vehicle Race Association

„Konkurence v JEVRA je velmi intenzivní.“ Jak již bylo řečeno, jsme vděční za to, že jsme byli požádáni, a také můžeme podpořit ostatní řidiče v řadě různými tuningovými částmi. Cítíme, že naše mise je větší než pouhé trofeje a konkurence, takže jsme vždy rádi, že můžeme podpořit každého majitele Tesly, aby šel rychleji bez ohledu na to, zda závodí za náš tým nebo konkurenci. Všichni jsme v této misi společnosti Tesla pro udržitelnou budoucnost společně! “ Poznamenal Schaffer.

Ben Schaffer, generální ředitel Unplugged Performance, ve svém prohlášení pro Teslarati hovořil o atmosféře akce, která byla konkurenceschopná a současně podporující. To bylo obzvláště pozoruhodné, protože některá vozidla v soutěži byla silněji upravována, zatímco vozy Unplugged byly konzervativnější.

foto: Japan Electric Vehicle Race Association

Výhra společnosti Tesla byla také vítězstvím pro všechny v komunitě EV. Ale nakonec dokonalé obrazové úpravy všech tří modelů 3 odhalily, že elektromobily mohou být a jsou již legitimními traťovými zbraněmi.

Podívejte se na video Tesla Model 3, které trhá trati v Japonsku:

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Klára Maslíková

Jsem holka, která studuje letectví, miluje elektromobily a trochu čerstvé kávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *