Tesla již začíná rozesílat pozvánky na Battery Day

Automobilka Tesla začala rozesílat pozvánky na své výroční zasedání akcionářů 2020 a akci Battery Day vybranému počtu investorů. Začátkem toto týdne se na sociálních síti začali objevovat fotografie, které odhalily, že společnost použila náhodný proces při výběru akcionářů, kteří se mohli zúčastnit velmi očekávané akce.


Vybraní investoři, kteří obdrželi pozvánku od automobilky Tesla, byli nuceni potvrdit účast na celé akci, jelikož akce se uskuteční za dva týdny. Pozvaní investoři museli do pozvánky uvést i svůj občanský průkaz, aby potvrdili svojí totožnost.

Kromě setkání investorů se uskuteční i velmi očekávaná akce Tesla Battery Day, která dle slov generálního ředitele Elona Musk má být pro automobilku Tesla nejvýznamnějším dnem v historii. Od loňského roku šly akcie automobilky prudce nahoru a mi věříme, že těsně před akcí dosáhnou astronomické hodnoty, jelikož Tesla dle dosud zveřejněných informací chystá opravdu něco velkého.

Nově zveřejněné informace poukazují na využití zkušeností a technologie společnosti Maxwell, kterou Tesla před nedávnem koupila. Součástí akce bude i prohlídka továrny Fremont, kterou Tesla v současné době rozšiřuje o nové patro, aby zde mohla vyrábět a dále vyvíjet baterie. Je možné, že Tesla na akci Battery Day odhalý svůj do nedávna utajovaný projekt Roadrunner, který má za cíl vytvořit levné velkokapacitní baterie.

Battery Day je i významný nejenom pro investory či fanoušky Tesla, ale také pro společnosti Panasonic, Catl a další, které se dozvědí zda pro Teslu budou nadále vyrábět Baterie. Musk již dříve uvedl, že Tesla vyrábí již vše až na baterie a právě to chce změnit. Při návštěvě Německa řekl, že v nově vystavované Gigafactory se budou nejspíše vyrábět baterie, ale více informací se dozvíme na akci Tesla Battery Day.

Tesla v pozvánce napsala:

Byli jste náhodně vybráni do losování, abyste určili způsobilost k osobní účasti na výročním setkání akcionářů společnosti Tesla do roku 2020 a na samostatné akci Battery Day.“ Obě akce se budou konat v úterý 22. září 2020 v závodě společnosti Tesla na adrese 901 Page Ave., Fremont, CA 94538. Výroční schůze akcionářů v roce 2020 má začít v 13:30 tichomořského času a bezprostředně po ní bude následovat Akce Battery Day, poznamenala společnost.

Uvidíme, co vše Battery Day přinese a zda pro Teslu bude opravdu nejvýznamnějším dnem v historii, jak hovořil generální ředitel Elon Musk.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *