Tesla instaluje střechu na svůj „testovací solární dům“ ve své továrně ve Fremontu

Společnost Tesla plánuje instalaci nové střechy pro „solární testovací dům“ ve své továrně podle nového stavebního povolení vydaného městem Fremont.


Podle popisu uvedeného v úvodním podání hledá Tesla „dva kryty nad solární testovací dům“. Struktury budou dočasné a odstraněny po dvou měsících. CNBC naznačuje, že přístřešky mají za cíl skrýt výzkum a vývoj na  solárním zařízení před zvědavýma očima a chránit projekt před možným zpožděním v důsledku dešťů.

Díky pokroku ve snaze společnosti Tesla instalovat více střech Solarglass to je další krok blíž k hromadné výrobě třetí verze solárních střešních tašek.Na základě 2019 Building Energy Standards in California, požadavek na solární energii zvyšuje náklady na výstavbu nového domu o zhruba 9 500 dolarů, ale má potenciál ušetřit majitelům domů asi 19 000 dolarů za účty, energii a náklady na údržbu za 30 let.

Tesla také nedávno zveřejnila pracovní místa, jejichž cílem je posílit instalační týmy v Kalifornii, na Floridě, v Nevadě a Texasu. Protože společnost instaluje více střech Solarglass, vytvoří také více pracovních míst, aby naplnila potřeby svého závodu v Buffalu v New Yorku. Generální ředitel Elon Musk říká, že vidí, že energetický podnik společnosti roste stejně jako jeho podnikání s elektrickými vozidly.

Ve 3. čtvrtletí společnost Tesla nasadila 43 MW solární energie tedy o 48 procent více ve srovnání s předchozím čtvrtletím. Tesla začala přijímat objednávky na solární střechu V3 v říjnu a Musk odhalil, že plánuje instalovat 1 000 solárních střech týdně. Zainteresovaní majitelé domů, kteří chtějí střechu Solarglass, mohou pomocí online konfigurátoru odhadnout náklady. Odhadovaná cena střechy o rozloze 2 000 čtverečních stop se solární energií 10 kW je 33 950 dolarů po federálním daňovém kreditu 8 550 dolarů.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *