Tesla hledá nové zaměstnance pro Giga Berlín pomocí videa

Automobilka Tesla vytvořila propagační video, ve kterém hledá nové zaměstnance pro svojí první evropskou Gigafactory. Tesla hledá šikovné a nadané zaměstnance, aby se k ní připojili, jelikož Daimler nyní také hledá nové zaměstnance pro výrobu elektromobilů.


Tesla se pro nábor nových zaměstnanců rozhodla vydat krátké, ale velmi působivé video. Ve videu jsou vidět krátké záběry z výrobu, které mají za účel jediné. Sehnat nové zaměstnance. Ve videu je také ukázána zábava a další výhody, které dostane, pokud se připojíte k týmu americké automobilky Tesla.

Od začátku prosince zveřejnila Tesla na svém webu v záložce Kariéra hned několik nových pracovních pozic. Seznam pozic zahrnuje výrobu bateriových článků a vozů, ale také Tesla hledá pracovník pro její revoluční lakovnu. Dohromady Tesla chce na tyto pozice obsadit okolo 10 000 pracovníků.

Výroba vozů Tesla má začít již v červenci příštího roku. Kolem Gigafactory se již od začátku točila spousta nejasností a otázek. Možná jste nevěděli, že Tesla celou stavbu zahájila bez povolení, což pro ní byl velký finanční i časový risk, ale nakonec se vše povedlo.

Mercedes-Benz zahajuje přechod na výrobu elektromobily

Bohužel v současné době hledá nové zaměstnance i Daimler pro svou továrnu Mercedes.-Benz. Ta nyní chce začít vyrábět elektromobily. Továrna v Marienfelde je druhým největším a nejstarším závodem na výrobu OEM s 2 500 zaměstnanci. Vyrábí komponenty, které mohou snížit emise CO2, které by mohly být v příštích několika letech zastaralé vzhledem k zpřísnění evropských emisních norem.

Značka Mercedes-Benz se nedávno zavázala k ambiciím 2039 a jejím cílem je nabídnout neutrální nový vozový park C02 za méně než 20 let. V rámci Ambition 2039 se Mercedes-Benz rovněž zavázal k vytvoření uhlíkově neutrálního dodavatelského řetězce. Zdá se, že závod Mercedes-Benz v Marienfelde má montážní linku pro moduly elektrického pohonu. Bohužel to nebude stačit na záchranu většiny pracovních míst v továrně.

 

Váš tým 

Zdroj www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *