Tesla hledá nové vývojáře softwaru do své nové Gigafactory

Podle nových seznamů pracovních pozic se automobilka Tesla snaží o vybudování nového týmu pro vývoj videoher, softwaru a uživatelského rozhraní. Všechny nové pracovní pozice mají základnu v Austinu, kde Tesla nyní buduje svojí novou Gigafactory.


Jelikož Tesla v Austinu staví již svojí několikátou Gigafactory, tak vypsala hned několik pracovních pozic, které jsou důležité pro stavbu nové Gigafactory. Kromě seznamu pracovních pozic pro výstavbu Gigafactory našli naši zahraniční kolegové z webu Electrek.co seznam pracovních pozic, které nejsou určené pro výstavbu Gigafactory, ale pro vývoj videoher, softwaru a uživatelského rozhraní.

Zde jsou některé pracovní pozice ze seznamu:

Inženýr videoher, software pro infotainment

Softwarový inženýr, mobilní zařízení

Softwarový inženýr, uživatelské rozhraní vozidla (C ++)

Rendering Engineer, Software Infotainment

Tesla k pozici herního vývojáře uvedla:

AutomobillkaTesla usiluje o to, aby její vozy byly co nejvíce zábavné; Přinášení zážitků z videoher do auta pomáhá tuto zábavu ještě zvýšit. V této neuvěřitelně vzácné příležitosti pomoci vybudovat platformu pro videohry hledáme vysoce motivovaného softwarového inženýra, který by pomohl zpřístupnit nejlepší videoherní obsah v autě. Využijte tuto průmyslovou zkušenost a využijte nás při budování této platformy.

Celý seznam nových pracovních pozic je velmi zvláštní, jelikož Tesla podobný tým buduje i v Bellevue ve Washingtonu. Videohry ve vozech Tesla jsou pro automobilku základ zábavy a snaží se je vybudovat na vysoké úrovni. Právě videohry, přesněji Tesla Arcade vytváří zábavu celé posádce když zrovna nabíjí či stojí na parkovišti.

Tesla ještě před zahájením výstavy Gigafactory v Austinu již zde měla inženýrský tým, který se podílel na návrhu čipu Tesla’s Self-Driving.

Nyní se zdá, že Tesla chce v Austinu vytvářet především software do vozů Tesla. Kromě nových funkcí se Tesla chystá i na zlepšení služby Tesla Arcade, což je herní platforma ve vozech Tesla.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *