Tesla hledá nové odborníky na baterie pro Giga Texas

Tesla zveřejnila nové pracovní pozice v oblasti baterií pro Giga Texas. Nové pracovní pozice Tesla před nedávnem zveřejnila na svém webu a nyní na ně upozornil i prezident automobilového průmyslu Jerome Guillen prostřednictvím svého oficiálního účtu LinkedIn.


Podle popisu práce, který Tesla také zveřejnila to vypadá, že bude vedoucí výroby baterií vyrábět a odpovídat za výrobní procesy bateriového článku nové generace. Popis naznačuje, že Tesla chce plán stanovený pro vývoj své strukturální sady baterií, která bude obsahovat bateriové články 4680.

Manažer se bude podílet na vývoji designu baterie příští generace automobilky Tesla, pokud jde o komponenty, které bude pro výrobu potřebovat. Kromě toho bude dohlížet na vývoj a spuštění linky na výrobu baterií v Giga Texas, včetně „specifikace specifického prototypového zařízení“ a hledání „nových prodejců automatizace“.

Americká automobilka Tesla by v Giga Texas měla vyrábět Model Y, Model 3, elektrický tahač Semi a elektrický pickup Cybertruck. Dle informací to vypadá, že Tesla výrobu zahájí Modelem Y, ale krátce poté plánuje začít i s výrobou elektrického pickupu Cybertruck. Samotná Gigafactory by měla být uvedena do provozu průběhu letošního roku.

Giga Texas by dle informací měla být výjimečná továrna. Vypadá to totiž, že Tesla do této Gigafactory bude dělat exkurze a kolem samotné Gigafactory plánuje vytvořit stezku a vytvořit zde dobré přírodní prostředí.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *