Tesla Giga 3 v Šanghaji Brzy dosáhne 12 000-ové měsíční produkce, počet postupně stoupá!

22. února se konal pracovní veletrh Tesla China. Pozice pro otevírání pracovních míst pro Tesla Gigafactory 3 Shanghai jsou Engine Support System Engineer, IT MFG Support Engineer, IT Hotline Support Engineer, Desktop Operations Engineer, NOC Support Engineer a další. Před několika dny zahájila Gigafactory stavbu pro rozšíření silnice pro zvýšení provozu lidí, vozidel a materiálů. Přibližně 10. února pokračovalo v práci několik předních dodavatelů Tesly v nové zóně volného obchodu v Šanghaji.


Sun Xiaohe, vedoucí divize high-tech průmyslu a technologických inovací v řídícím výboru společnosti Lingang New Area, řekl:

Tesla Gigafactory 3 Šanghaj očekává, že brzy dosáhne 12 000 produkce a jejich počet se bude postupně zvyšovat.

V Lingang Blue Bay Future City, nedaleko západně od Tesla Gigafactory Shanghai, Shanghai Lingang Joyson Automotive Safety System Co., atd. obnovila výrobu. Generální ředitel Xiao Xiaohua novinářům řekl, že společnost dodává Tesla Shanghai Gigafactory pro model Čína 3 volanty, airbagy a další komponenty. V současné době míra obnovení dosáhla 60 % a výrobní kapacita vzrostla o více než 50 %.

Ve stejné oblasti, SAS Shanghai také pokračoval v práci 12. února dodávat nepřetržité moduly kokpitu k Tesla Gigafactory Šanghaj.
Naše společnost montuje hlavně komponenty, jako jsou displeje, dashboardy, klimatizace atd., A vyvíjí základní systém pro modulovou strukturu. Generální ředitel Xu Guojun řekl: „Pověřili jsme společnost práce, aby najala téměř 20 nových lidí. Celkový počet vracejících se pracovníků dosáhl původních 70 % a výrobní kapacita byla obnovena o 60 %.“
V posledních dnech se v plném proudu konalo další několik veletrhů pracovních příležitostí pro společnost Tesla Giga Shanghai, zejména nábor zaměstnanců v kvalitních, logistických a malířských dílnách, které jsou na výrobní lince naléhavě zapotřebí.

 

Váš tým 

Zdroj  www.tesmania.com

 

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *