Tesla FSD beta přebírá slavnou sanfranciskou Lombard Street

Od vydání první dávky testerů se ukázalo, že omezená beta verze FSD společnosti Tesla je docela působivá a bez problémů se pohybuje po různých oblastech, od nezpevněných silnic až po úzké ulice. Ještě působivější je, že se zdá, že beta verze FSD se zlepšuje poměrně rychlým tempem, jak zjistili majitelé, kteří v současné době testují systém.


Jak již bylo řečeno, stále je docela zajímavé sledovat, jak daleko by mohla být omezená beta verze FSD posunuta, zvláště když stojí před jednou z nejstrmějších a nejsložitějších silnic Ameriky: slavnou ulicí Lombard v San Francisku. Díky osmi zatáčkám není Lombard Street žádným žertem, který vyžaduje maximální pozornost i od těch nejzkušenějších řidičů. Netřeba dodávat, že test na Lombard Street s použitím omezené beta verze FSD od Tesly se zdá být téměř šílený.

Co se stane, když se FSD pokusí o největrnější ulici na světě? #FSDBeta vs Lombard Street! Tthttps: //t.co/M3SCiHNizj@MinimalDuck pic.twitter.com/NBBfi0K9w8                                                                                                            – Tesla Raj 🕺🏽 (@tesla_raj) 30. října 2020

Ale to je přesně to, co udělali Tesla Raj a Arash Malek, nadšenci vlastníků Tesly. V nedávném videu na YouTube se dva majitelé Tesly rozhodli zadat omezenou verzi FSD beta pro navigaci na Lombard Street. Cestu osmi zatáčkami „nejkrutější ulice na světě“ rychle mapoval elektromobil a jakmile to bylo hotové, začal nejtěžší test FSD beta. Jak je patrné z videa od Tesla Raj, omezená beta verze FSD nebyla schopna dokonale projet Lombard Street, přestože to udělala tři zatáčky v pohodě. Ve svém prohlášení Raj zmínil, že beta verze FSD téměř dokončila čtyři zatáčky, ale vozidlo nakonec nezjistilo obrubník kvůli příjezdové cestě v této oblasti. Omezená výchozí rychlost FSD beta 15 km / h se také v tak složité ulici ukázala jako příliš rychlá.

Foto: Tesla Raj

Zatímco FSD beta neprošla testem Lombard Street, jeho výsledky naznačují, že asistenční systém řidiče bude pravděpodobně schopen v budoucnu navigovat oblast bez jakýchkoli problémů. FSD beta se koneckonců vyvíjí rychlým tempem, a pokud už zvládne tři zatočení z „nejkrutější ulice na světě“ jen do svého omezeného vydání, pak je velká šance, že budoucí systém bude velmi dobře zvládat Lombard Street. Podívejte se na video s omezenou verzí FSD beta v jedné z nejvíce křivých ulic Ameriky:

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Klára Maslíková

Jsem holka, která studuje letectví, miluje elektromobily a trochu čerstvé kávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *