Tesla dospěla ke konečným cenám za solární panely

Automobilka Tesla aktualizovala nabídku solárních panelů a nyní tvrdí, že všechny panely jsou o třetinu levnější než většina, co najdeme na trhu.


Jak jsme již dříve uvedli, tak Tesla snížila cenu za instalaci solárních panelů a dokonce představila zcela nový solární panel.

Když jsme o změně informovali, automobilka stále aktualizovala online konfigurátor, ale nyní Tesla oficiálně oznámila tyto změny:

„Dnes představujeme nejnižší náklady na solární energii ve Spojených státech. Naše průměrná velikost systému je nyní o třetinu levnější než průměr v průmyslu a nedávno jsme zavedli záruku nejnižší ceny. Pokud po nákupu změníte názor nebo nebudete se systémem spokojeni, odinstalujeme jej a do sedmi dnů od zapnutí systému vám vrátíme plnou náhradu. “

Zdroj: Tesla.com

Jak můžete vidět, tak všechny ceny jsou podprůměrné a náklady za jeden watt rychle klesají s větším systémem solárních panelů.

Tesla vysvětluje, jak dosáhla těchto nových cen:

„Naše nová tvorba cen je vytvořena několika jednoduchými vylepšeními desetiletého průmyslu. Usnadnili jsme objednávání a instalaci solárních panelů přesunutím do pevných velikostí, které si zákazníci mohou objednat jediným kliknutím online.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *