Tesla doručuje Model 3 svým zákazníkům i přes koronavir
Tesla vymyslela nadstandartní řešení pro zákazníky z Číny, kteří si objednali Model 3.
Čínským zákazníkům nabízí převzetí Modelu 3 z pohodlí domova z důvodu výskytu coronaviru, o kterém jste nejspíše slyšeli. Díky tomu může Tesla dodat většinu Modelu 3 a zákazník, tak bude mít naprostý komfort a ochranu před coronavirem.
MIC #Model3 home delivery operation is in full swing now in #China. This is the best way to minimize human interaction amidst #COVID19 concerns. pic.twitter.com/A1vF36DHb4
— Ray4️⃣Tesla⚡️?☀️? (@ray4tesla) February 25, 2020
Normální proces, co Tesla aplikuje jinde po světě je, že se zákazník musí dostavit v dané datum od showroomu Tesly, kde si daný elektromobil Tesla převezme. To bohužel v dané situaci nejde. Tesla se i přesto, že zákazník přebírá elektromobil před svým domem, tak se Tesla snaží toto převzetí udělat zajímavé pro zákazníka.
Na konci ledna 2020 odemkla společnost Tesla bezplatné nabíjení v síti Supercharger pro čínský trh. Byl to jeden z kroků, jak pomoci čínským majitelům vozů Tesla, aby se dostali z ohniska coronaviru a díky tomu se dál nešířil. Dále Tesla provádí pravidelnou dezinfekci svých Superchargerů poblíž Giga Shanghai, aby nedošlo k nakažení.
Tesla China ?? are doing a brilliant job preventing #COVID19 at the Gigafactory and outside of the Gigafactory! #Tesla #TeslaChina #Supercharger #Gigafactory #特斯拉 #中国 $TSLA pic.twitter.com/2GUNhHZImM
— Jay in Shanghai ?? (@JayinShanghai) February 25, 2020
Váš tým
Zdroj www.teslarati.com