Tesla do Evropy přivezla svojí mobilní pobočku

Automobilka Tesla znovu začala využít svůj mobilní obchod, který se nyní pohybuje po Evropě. Tento obchod má za úkol ukázat lidem vozy Tesla a tím přilákat i nové potencionální zákazníky.


Před tím než Tesla začala rozšiřovat svou síť poboček v jiných státech, tak přišla se zajímavým řešením. Po státech, kde Tesla neměla své pobočky jezdila pojízdná pobočka.

Zpráva z roku 2015 informuje o mobilních pobočkách:

„Po celé Evropě a Spojených státech se pohybují nejméně 3 mobilní pobočky. Ty Tesla vyvinula pro rozšíření značky v jiných státech. Jedna mobilní pobočka se skládá z dvou mobilních kontejnerů.“

Na konci minulého čtvrtletí měla Tesla přes 400 poboček a servisních středisek.

Nyní se Tesla chystá rozšířit své služby na východ Evropy. Minulé léto oznámila expanzi v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Slovinsku. Těchto státech spustila online konfigurátor, kde si zákazníci mohou vybrat svůj elektromobil odznáčky Tesla.

V té době měla Tesla své servisní středisko i ve Varšavě, ale neměla zde svojí pobočku neboli obchod. Stejně  tomu bylo donedávna v Praze.

Nyní se na internetu objevily fotografie mobilní pobočky Tesla ve Varšavě. Mobilním pobočkou chce Tesla nejspíše přilákat nové zákazníky a připravit se na otevření oficiální pobočky. Mobilní pobočka byla v úterý oficiálně otevřena pro veřejnost

Na místě je k vidění Model 3 a dokonce i Powerwall. Je zajímavé, že Tesla na své mobilní pobočce ukazuje i Powerwall, který se v Evropě nedá lehce sehnat.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *