Tesla cybertruck získává respekt mezi skutečnými majiteli pick-upu!

Tesla Cybertruck je patrně jedním z nejkontroverznějších vozidel, která v posledních letech vyšla z automobilového průmyslu. Cybertruck se velmi liší od klasických pick-upu. Výsledky nedávné analýzy od společnosti Loup Ventures naznačují, že Cybertruck může být na trhu hlavního proudu vítán více, než se dříve myslelo.


Po odhalení Cybertrucku v listopadu loňského roku poznamenal vedoucí partner společnosti Loup Ventures Gene Munster, že radikálně odlišná konstrukce celoelektrického nákladního vozu by pravděpodobně odradila konvenční majitele pickupů od nákupu vozidla. Nedávná pozorování skutečných majitelů nákladních vozidel na Středozápadě ukázala tuto myšlenku jako pravdivou.
Pět veteránů pickupů ve skutečnosti uvedlo, že v příštích pěti letech plánují nákup Tesla Cybertruck, což je více, než očekávají firmy. Brutalistický návrh Cybertrucku se také zdál být naprostým problémem pro drtivou většinu stavebních odborníků v analýze společnosti Loup Ventures. Například na otázku, zda budou v rozpacích, aby se ukázali na pracovišti v Cybertrucku, pouze 3 z 22 uvedly, že budou mít výhrady k designu vozidla.

Myšlenka, že odborníci budou kvůli konstrukci tento pickup považovat za trapný, byla pro TSLA šokující. Pokud však Loupova zjištění naznačují, zdá se, že polarizační vzhled Cybertrucku neodradí naprostou většinu kupujícíc.
Tím nechci říct, že společnost Tesla nemá v oblasti marketingu Cybertrucku žádné zlepšení. Pokud existuje, zdá se, že výrobce elektrických automobilů potřebuje lepší strategii, pokud jde o informování potenciálních zákazníků o ceně všech elektrických vozidel . Když se Loup Ventures zeptal stavebních odborníků na jejich odhady ohledně Cybertruck’s ve srovnání se základnou, 29 000 $ Ford F-150, průměrná nabídka od dlouhodobých odběratelů byla 84 000 $. Střední hodnota odhadů vlastníků nákladních vozidel ohledně nákladů Cybertrucku byla 80 000 USD a pohybovala se v rozmezí od 45 000 do 220 000 USD. To je velmi daleko od skutečné ceny Cybertrucku, která začíná pod 40 000 USD u základního autopilota.
Pokud existuje něco, co lze určit z nedávné analýzy Loup Ventures, je to tak, že Cybertruck může nakonec skončit na mnohem větší trh, než se původně očekávalo. I když se zdá, že vozidlo bylo navrženo pro úzce specializovaný segment, jeho cena a vlastnosti by stačily k tomu, aby z něj byla přesvědčivá alternativa pro benzínové vozidla, jako je Ford F-150. S ohledem na tyto výsledky Munster upravil odhady společnosti Loup pro vozidlo.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *