Tesla Cybertruck se v bláznivých renderech proměnil v elektrické vojenské vozidlo

Armáda hovořila o začlenění elektrických vozidel do své flotily a vzhledem k tomu, že Tesla Cybertruck je popisována jako „obrněný transportér budoucnosti“, se vizualizační umělec rozhodl prozkoumat, jak by Cybertruck vypadal jako elektrické vojenské vozidlo.


Vzhledem k tomu, že generální ředitel Tesla Elon Musk popisuje Cybertruck jako „obrněný transportér budoucnosti“ několik lidí navrhlo, aby armáda mohla nakonec Cybertruck použít jako vojenské vozidlo do své flotily. Byl by to druh zpětného Hummera, který by byl nejprve vojenským vozidlem, ale později se změnil na užitkové vozidlo. Ale Cybertruck má několik dalších výhod, které většina užitkových vozidel nemá, včetně skutečnosti, že je vyrobena z ultra tvrdé nerezové oceli exoskelet 30X.

YouTuber Electric Future a automobilový designér Jan Peisert se spojili, aby si představili, jak by Tesla Cybertruck vypadal jako elektrické vojenské vozidlo, jako vojenské taktické vozidlo. Jeden z jejich návrhů ukazuje potenciální funkci sluneční energie, což Tesla ve skutečnosti plánuje udělat s Cybertruckem.

Tesla tvrdí, že volitelný systém solárních panelů v horní části elektrického pickupu bude generovat elektřinu v hodnotě asi 15 mil za den.
Zde je video, které vytvořili o možnosti využití Tesla Cybertruck jako vojenského vozidla:

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *