Tesla Cybertruck jako hlavní hrdina komiksu!

Devout Transformers a Tesla fanoušek Youseph (Yoshi) Tanha přidává Cybertruck do své rostoucí sbírky Tesla-inspirovaných transformačních robotů ve formě komiksu.


Cohost pro  TransMissions podcast a fan-fiction spisovatel pro Transformers: REANIMATED , Washington-založený táta, si vydělal na živobytí děláním animovaných amerických robotů v 80. letech.

„Jsem fanoušek staré školy G1 Transformers.“ (G1 je to, jak člověk odkazuje na originální hračky Transformers, kreslené filmy, animovaný film a komiksy 80. let.) “Yoshi mi říká, když jsme se poprvé připojili.

Stejně jako mnozí z nás i vášeň vzbuzovala jeho mladší roky. Jako dítě trávil většinu času shromažďováním akčních postav, VHS Tapes, plakátů, komiksů a všeho, co by zapadalo do jeho zrajícího a fantastického světa Autobots a Decepticons, včetně jeho Optimus Prime cookie jar. Yoshiho fandom pro transformátory G1 a později Tesla se časem projevil v něco mnohem hlubšího.

V měsících po debutu dystopického Tesla Cybertrucka Elona Muska se Yoshi natáhl ke známé komiksové Casey Collerové a zeptal se, zda by dokázal Cybertrucku oživit jako Autobot první generace. Nakonec je Coller patrně nejlépe známý jako ilustrátor oficiální série TRANSFORMERS a zdánlivě si může vzít jakýkoli koncept k transformátoru G1. Coller souhlasil a narodil se ‚Shatter‘. Jméno Shatter, hra na demonstraci „ obrněného skla “ Tesly Cybertruck, je podle Yoshiho jako všechny transformátory a má vnitřní opravný systém. „Na pravém rameni má dělo Electro Shock, které imobilizovalo a svrhlo zločince.“ A stejně jako všechny Autobots, jeho název definuje jeho charakter. Shatter „nosí své jméno se ctí a stejně jako Tesla se může poučit z chyb,“ říká mi Yoshi.

Níže jsou komiksové seriály Yoshi TRANSFORMERS, které našly inspiraci od Tesla Roadster, Model S, Model X, Cybertruck, a dokonce z Tesla Semi.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *