Tesla chystá intenzivní rozšíření servisních středisek

Automobilka Tesla hledá nová místa, aby mohla rozšířit své servisní střediska na několika dalších trzích. Tesla chce rozšířit své střediska i v Bay Area, Atlanta či Portoriko.


V loňském roce automobilka Tesla učinila hned několik prohlášení o rozšiřování svých servisních středisek a dalších služeb, které nabízí. Tesla v říjnu 2019 až do března rou 2020 otevřela pouze 21 nových poboček, což je velice málo.

Prezident automobilky Tesla se nedávno ptal na sociální síti LinkedIn, jelikož hledal volné a rychle dostupné prostory, které se mají nacházet na šesti odlišných trzích a byly by užitečné na výstavbu servisních středisek a dalších služeb, které Tesla nabízí.

„Automobilka Tesla nadále rozšiřuje svojí servisní síť středisek. V následujících týdnech nejspíše proběhne další rozšíření těchto středisek. Stále hledáme vhodné prostory v Los Gatos / Campbell, Jižní Atlantě, Glendale / NW Phoenix , Neapoli a Portoriku. Pokud máte nebo víte o prostoru vhodném na výstavbu servisního střediska v těchto oblastech, tak mě prosím kontaktujete.“

Generální ředitel automobilky Tesla již v minulosti řekl, že servisní střediska jsou jedním z nejlepších věcí, které Tesla může udělat pro zvýšení poptávky.

Většina nových, ale i starých zákazníku se cítí velmi pohodlně při nákupu či opravě svého vozu, když mají servisní středisko Tesla v rozumné vzdálenosti od bydliště. Musk dále tvrdí, že je rozumné vystavět nové Superchargery či servisní střediska, aby se zvýšila poptávka vozů Tesla.

Muskova slova jsou pravdivá, jelikož v ČR najdeme hned několik nových majitelů vozů Tesla, kteřísi svůj nový vůz koupili až po otevření Superchargerů či servisního střediska v Praze.

Kromě rozšiřování servisních středisek se Tesla snaží i o rozšíření mobilních servisů, které Vám přijedou opravit Vaší Teslu domů či na dálnici.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *