Tesla China odpovědělo na stížnosti ohledně lokálně vyrobeného Modelu 3 s HW2.5

Společnost Tesla vydala prohlášení na základě stížností místních vlastníků Modelu 3, jejichž vozidla byla vybavena hardwarem 2.5 namísto Hardwaru 3, který je navržen speciálně pro dosažení autonomního řízení.


 Tesla toto dává za vinu dodavatelům, kteří jsou pod nátlakem kvůli nově vzniklému koronaviru. Společnost také nabídla bezplatnou výměnu, jakmile budou k dispozici jednotky Hardware 3.0. Takže si majitelé Modelu 3 mohou objednat schůzku se servisem nebo pobočkou a po konzultaci jim hardware bezplatně vymění. 

„Naším záměrem je udělat vše pro to, abychom vyhověli zákazníkům v oblasti bezpečnosti a používání… V současné době přijímáme různá opatření, abychom zajistili včasné dodání. Budeme i nadále pozorně naslouchat zákazníkům. Váš hlas nám pomáhá poskytovat lepší služby a produkty, “ 

Zde si můžete přečíst oficiálního prohlášení: 

Zákazníci zjistili, že štítky na jejich Modelu 3, zejména hardwarový kód ovladače vozidla, není v souladu s jejich objednávkou. Kód řídící jednotky HW3 je 1462554, zatímco HW2.5 je uveden jako 1483112. Tesla China objasnila, že společnost nainstalovala HW3 pro uživatele, kteří si zakoupili kompletní samoobslužnou sadu společnosti a vysvětlila, že je zážitek z jízdy prakticky stejný. 

Tesla’s HW3 je navržen na zakázku pro práci s vlastním softwarem. Díky HW3 jsou řidiči schopni plně využít všech možností společnosti FSD. Některé z výhod HW3 jsou například podrobnější vizualizace jízdy, které zahrnují dopravní kužely, světla a značení ulic. 

Kvůli koronavirusu Tesla China rovněž zvýšila své bezpečnostní opatření v oblasti zákaznických služeb tím, že dodávala lokálně vyrobené Modely 3 na konkrétní adresy, místo toho, aby chtěla po zákaznících si vozidlo převzít na pobočce. 

Před dočasným odstavením patřila Tesla mezi nejlepší místní výrobce elektromobilů v zemi, v lednu vyrobila přes 2 600 Modelů 3 navzdory dlouhé dovolené na čínský Nový rok, po níž následovalo propuknutí koronaviru. 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *