Tesla chce v Evropě vybudovat hned několik Superchargerů V3

Tesla chce v posledních týdněch vybudovat několik Superchargerů v Evropě. Superchargery, které chce Tesla v Evropě vybzdovat budou již generace V3.


Již v lednu Elon Musk uved, že rozmístění Superchargerů V3 je naplánováno nejen ve Spojených státech, ale i v zahraniční. Toto oznámení bylo potvrzeno zprávami z komunity Tesla zobrazující místa v celé Evropě, kde budou údajně zřízeny Superchargery V3. Zprávy od společnosti Tesla ship tracker @ VedaPrime odhalily, že Maersk Ohio přepravuje 16 Superchargerů V3 z Gigafactory Buffalo do holandského Rotterdamu. Očekává se, že loď dorazí do Rotterdamu začátkem dubna.

Zajímavé je, že společnost superchar.info uvedla celkem 62 plánovaných Superchargerů V3 napříč lokalitami jako Apeldoorn, Rijwijk a Uden. Německý mediální server TE Magazin oznámil, že pro stanici v Hildenu, ležící v západním Německu poblíž Düsseldorfu, je naplánováno 40 stanic. Místo má v současné době nainstalované Superchargery V2 , ale očekává se, že bude mít 40 Superchargerů V3. Francie, Norsko, Itálie a Dánsko se neliší. Zprávy z místní komunity v těchto zemích také odhalily sítě pro Superchargery V3.

Například ve Francii se v lokalitě Saint-Laurent-sur-Manoire očekává, že bude mít osm stání Supercharger V3, a v norském Liertoppen bylo v polovině března naplánováno 12 stání V3. Očekává se, že dánské místo Ikast bude mít 16 stání a italská lokalita Forli má naplánováno 20 Superchargerů V3. Tesla Supercharger V3  je schopen nabíjet při 250, by se mohl postarat o velké množství vozidel každý den. Vozidlo nabije za méně něž 15 minut. první Supercharger v3 byl v Londýně.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *