Tesla čelí obrovskému výpadku svých služeb

21:00-Automobilka Tesla obnovila výpadek mobilní aplikace, ale problémy s výpadkem jiných služeb stále přetrvávají.

Tesla zaznamenal masivní výpadek svých služeb. Tento výpadek trvá již od 17:00 našeho času. Výpadek by neměl mít vliv na jízdní vlastnosti vozů Tesla, takže se řidiči nemusí bát, že jejich vozidlo z ničeho nic nabourá. Tento výpadek se týká stovky ne-li tisíce uživatelů po celém světě.


Nové informace, které dostali naši kolegové z webu Elctrek.co vádí, že zaměstnanci v automobilce nemohou přijímat ani zpracovávat objednávky, což znamená, že Tesla má problém i s výpadkem interního systému. Znemožnění zpracování objednávek ej pro Teslu v tuto chvíli velmi kritické, jelikož se plným úsilím snaží o vytvoření nového rekordu v počtu dodaných vozů.

Výpadek se týká opravdu všech služeb, které Tesla nabízí. Americké automobilce Tesla nevypadl pouze web, ale například majitelé bateriového uložiště Powerwall nemohou své uložiště spravovat. Kromě toho nefunguje ani mobilní aplikace, která je pro většinu majitelů vozů Tesla nepostradatelná. Dle dosud zjištěných informací se, ale zdá, že odemykání a „nastartování“ auta funguje i přes výpadek. Někteří majitelé mají vypnutý i  systém ve vozech Tesla, jelikož se počítač není schopný připojit na vzdálené servery.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *