Tesla byla vyhozena z Kansas city auto show!

Vozidlům Tesla bylo zakázáno vystupovat v autosalonu Kansas City Auto Show, protože asociace prodejců automobilů nepřijímá model, který jim Tesla nabídla, ale majitelé Tesly vzali tuto záležitost do svých rukou.


Kansas City Auto Show je skvělý způsob, jak strávit den a vidět všechna nejnovější vozidla na trhu na stejném místě, ať už pro zábavu, nebo pro podívanou. Vozidla Tesla se však letos na výstavě nedostavila kvůli státním zákonům o přímém prodeji vozidel výrobci automobilů. Asociace prodejců automobilů a jejich nařízení zakazují vlastnit Teslu.

V prohlášení uvedli:

Kritériem pro připojení k asociaci je dohoda o prodeji se servisem a s výrobcem automobilů. Obchodní model společnosti Tesla nezahrnuje franšízové obchodní zastoupení, a proto nepatří do sdružení.

Mnoho vozidel na výstavě nepocházejí od automobilek, ale od soukromých majitelů.

V loňském roce sdružení autoservisů vykopl dvě soukromá vozidla Tesla, protože nepřijímají Teslu jako součást sdružení. V letošním roce uspořádal klub majitelů Tesla v Kansas City dobrovolnou akci, která měla ukázat jejich auta mimo tuto akci:

Klub majitelů Tesla v Kansas City pořádá dvoudenní akci vedle autosalonu v Kansas City 7. a 8. března 2020. Bude vystaveno několik vozů Tesla a budou přítomni majitelé, kteří budou odpovídat na otázky týkající se života s Teslou.

Tesla se měla zúčastnit, ale klub uvedl, že Missouri zákon brání Tesle v přímé účasti:

Společnost Tesla se již nemůže zúčastnit, protože stát Missouri má zákon, který stanoví, že obchodní zastoupení se nemohou účastnit akcí vzdálených více než 10 mil od místa svého podnikání a autosalon je od Tesly vzdálen 11,3 mil.

 

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.Electrek.co

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *