Tesla bude znovu prodávát Tequilu. Potvrdil to Musk!
Americká automobilka Tesla před pár dny uvedla na trh svůj nový produkt, tentokrát alkoholický nápoj. Jednalo se o Tesla Tequilu, kterou si fanoušci již dlouho dobu přáli, tedy od Muskova vtípku na Apríl. Bohužel byla ihned po zveřejnění vyprodaná. Překupníci jí na internetovém obchodě eBay nabízeli i za 20 tisíc korun.
Generální ředitel Elon Musk na svém Twitteru často odpovídá na dotazy svých fanoušků. Nyní se ho jeden z fanoušků zeptal zda bude ještě někdy v prodeji Tesla Tequila. Musk řekl, že alkoholický nápoj si fanoušci budou moci zakoupit příští měsíc. Takže pokud by jste někomu chtěli udělat radost, tak do Vánoc by Tesla měla Tequilu ještě stihnout naskladnit.
První alkoholický nápoj od Tesly stojí 250 dolarů. Láhev, ve kterém ho najdete má tvar blesku, který je vyráběný ručně ze skla, takže každá láhev je jedinečná. Tvar blesku má připomínat elektřinu. Celá láhev je opravdu povedený kousek a navíc jí Tesla dodává se stylovým stojánkem.
They’re on their way! Hopefully, more Teslaquila next month.
— Elon Musk (@elonmusk) November 17, 2020
Samotný nápoj neměl být nikdy určený k prodeji, ale fanouškům se natolik zalíbil, že ho Tesla po dvouch letech vytvořila. Tequilla zrála 15 měsíců, takže si člověk opravdu pochutná.
Právě doba zrání samotné Tesla Tequilly je možné hlavním důvodem, proč realizace Muskova vtipu trvala, tak dlouho. Tequilla byla součástí vtipu na apríla v roce 2018, kdy Musk napsal, že Tesla zkrachovala a vyfotil se u Modelu 3 společně s krabicí od Wall Connectoru a Tesla Tequillou v ruce. Vyplní se někdy Muskův vtip, kterou Tesla Tequilla byla součástí, dle našeho názoru určitě ne. Upozorňujeme, že tento alkoholický nápoj je prodejný až od 21 let a je možná tím nejlepším dárkem pro pravé Tesláky.
Váš tým
Zdroj www.teslarati.com