Tesla bude mít vlastní restauraci

Americká automobilka Tesla dle informací má stále v plánu postavit v blízkosti Superchargeru Santa Monica restauraci, která bude ve stylu 50.let. V roce 2018 Elon Musk uvedl, že Tesla plánuje otevřít „old-school drive-in.


O několik měsíců později Tesla skutečně požádala o stavební povolení pro „restauraci a stanici Supercharger“ v místě v Santa Monice. Projekt zůstal nečinný zhruba tři roky, dokud nebyly minulý měsíc podány nové stavební žádosti.

Ale tyto nové plány nezahrnovaly restauraci, ačkoli zahrnovaly jednu z největších nabíjecích stanic od americké automobilky Tesla na světě. Nyní, v reakci na to, že na aktuálním Superchargeru v Santa Monice musí řidiči několik minut čekat, tak Musk řekl, že restaurace je stále v plánu.

Projekt narazil na některé problémy ve schvalovacím procesu s městem, ale zdá se, že Muskův komentář potvrzuje, že jde kupředu. Jak minulý měsíc, plán ukázal 62 stojanů a solární střecha, to vše zde naleznete.

Jak to s restaurací Tesla bude mít?

Na své mapě Supercharger Tesla říká, že si klade za cíl otevřít stanici Supercharger ve 3. čtvrtletí 2021. Večeře by byla prvním a extrémnějším krokem pro Teslu, která nemá žádné zkušenosti s provozováním restaurací, ale automobilka by mohla pro tento projekt hledat partnerství s jinou společností.

Uvidíme, jak to s restaurací dopadne. Za nás je to určitě dobrý nápad a pro většinu nadšenců Tesly se bude jednat o restauraci. Kam si někdy budou chtít zajít na oběd či večeři.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *