Tesla bude mít brzy svoje vlastní bezdrátové nabíječky

Nová bezdrátová nabíječka od Tesly s velkým výkonem by mohla brzy vstoupit na trh. Množí se spekulace, že tyto bezdrátová nabíječky budou nejprve spuštěny pro Model X a Model S.


 Současná bezdrátová nabíječka Modelu 3 se prodává za 125 USD a je navržena tak, aby nabíjela dva telefony najednou na protiskluzném silikonovém povrchu. Existují také populární modely od značek, jako jsou Jeda a Nomad, které se prodávají za 99 USD, ale zákazníci mají tendenci nakupovat originální příslušenství od TESLY.

New Tesla Wireless Phone Charger (Source: Wireless Power Consortium)

Dosud není jasné, zda nová bezdrátová nabíječka od Tesly bude i pro Model 3.  Mezitím člen komunity Tesla a rezidentní hacker @greentheonly zveřejnili svá zjištění na základě nejnovější aktualizace softwaru. Green zjistil, že nový model hardwaru by mohl být zajímavý pro Model S a Model X. Zmínil „integrovanou indukční nabíječku telefonu (Qi) pro modely S / X“, která pravděpodobně potvrzuje účel nejnovější nabíječky bezdrátových telefonů na místě WPC.  

Rovněž zmiňuje dva typy baterií v několika konfiguracích, ale nebyl schopen určit kapacitu baterie. Tato informace může souviset s tím, co člen klubu Tesla Motors Chilam zažil, když nedávno nechal vyměnit baterii svého auta a dostal 85kWh / 350VDC oproti původním 400VDC. 

Níže jsou uvedeny podrobnosti o připravované nabíječce bezdrátových telefonů Tesla uvedené na stránce produktu WPC: 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

 

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *