Tesla aktualizovala interiér v Modelu 3

Když Tesla uvedla na trh Model Y, tak v sobě skrýval některé funkce, které u Modelu 3 nebyly k dispozici. Tesla se nejspíše díky času, který teď má, jelikož má zavřené továrny, tak se rozhodla přidat do Modelu 3 funkce, které neměl, ale mohli jsme je najít u Modelu Y. Přesněji se rozhodla Modelu 3 aktualizovat.


Interiér Modelu Y je z velké části velmi podobný jako u Modelu 3, kromě velkého zavazadlového prostoru a třetí řady sedadel.

Automobilka Tesla zahájila dodávky Model Y v březnu, když Tesla dodala několik desítek Modelů Y. Majitelé Modelu Y byli při dodání jejich Modelu Y připraveni , Jelikož měl v sobě Model Y bezdrátové nabíjení, které jsme si k Modelu 3 museli dokoupit. Nyní se Tesla rozhodla přidat bezdrátovou nabíječku jako standart u nově vyrobených Modelů 3 v Giga Šanghaj či v továrně Fremont.

V Modelu Y také můžeme najít několik konektorů typu USB C, které Model 3 nemá, zatím má pouze klasické USB. Nově představený Model 3 pro čínský trh ovšem již obsahuje několik konektorů typu USB C.

Foto: Jay in Shanghai

Majitelé Modelu 3, kteří by chtěli si svůj Model 3 aktualizovat, tak si mohou koupit bezdrátovou nabíječku například na amazonu.com. Je asi logické, že zatím nejde vyměnit i konektory typu USB A na USB C, ale to se zatím dá vyřešit pomocí redukcí. Do Modelu 3 se dá dokoupit i rozbočovač na USB, který Vám zajistí dostatek portů v přihrádce pod displejem, aby jste mohli připojit SSD disk na nahráváni DashCam a Sentry Mode, ale zároveň mohli připojit i bezdrátovou dobíjecí stanici na dva telefony, která Vám zabere dva konektory.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *