Tato technologie se může brzy objevit uvnitř vozidel Tesly a dalších EV

Společnost Tesla ve svém vozovém parku neustále zdokonaluje techniku vozidel prostřednictvím bezdrátových aktualizací softwaru společnosti. Automobilka Silicon Valley zůstává i v čele autonomního řízení.


Predikce budoucí automobilové techniky může být poněkud obtížná. Obzvláště pokud jde o Teslu. Jistě, analýza každého z příspěvků Elona Muska na Twitteru může poskytnout určitá vodítka, ale je ještě zábavné předpovídat o co jde. Za tímto účelem vytvořili lidé v CarRentalsu skvělý animovaný infographic, aby se dostali na to, co by mohlo přijít.

Přestavují si:

„Zavoláte své auto, abyste během několika minut dorazili do obchodního centra. Vaše auto biometricky prohledá vaši tvář odemkne dveře. Jakmile se zapne auto, váš bezpečnostní pás zkontroluje vaše vitality a zobrazí váš zdravotní stav na palubní desce. Na čelním skle se zobrazí upozornění na možnost nehody.

Abychom získali určitou perspektivu, ohlédneme-li se zpět, „jsou automobily po více než sto let fascinujícím a neustále se vyvíjejícím aspektem našeho života. Každé desetiletí vyvíjíme průlom v technologii automobilů, který podporuje zlepšování bezpečnosti, designu a způsobu jízdy… a dnes s více energií vozidla pocházející z baterií, indukčních motorů a elektrických proudů, se nepředstavitelné stává realitou. “

Pokud jde o budoucnost, funkce, jako je víceúčelové rozpoznávání obličeje, biometrický přístup k vozidlu, aktivní sledování zdravotního stavu, rekonfigurovatelné panely karoserie a aktivní okna, by mohly zcela změnit zážitek z jízdy (anebo cestujícího). Chcete-li získat lepší přehled o tom, co by mohlo mít budoucnost, podívejte se na níže uvedený infografický gif.

 

https://gph.is/g/46qGYkw

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.insideevs.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *