Stojí Musk za žertíkem v Giga Texas?

Generální ředitel americké automobilky Tesla Elon Musk je známým vtipálkem, který je snad pro každou srandu. Jeho vtípky můžeme najít i ve vozech Tesla například u Modelu X. Ten totiž disponuje funkcí nazvanou Easter Egg. Tato funkce doslova rozbliká a rozhýbe celý Model X do rytmu hudby.


Ovšem jeho vtipy nenajdeme pouze u vozů Tesla, ale například i na jeho Twitteru. V minulosti si ze svých fanoušků udělal srandu, kdy se vyfotografoval u Modelu 3 s roztrhanou krabicí od Wall Boxu a láhví Tequily v ruce. K příspěvku napsal, že Tesla zkrachovala. Samozřejmě se jednalo o žert, ale fanouškům se láhev Tequily, kterou Musk držel v ruce natolik zalíbila, že jí Tesla koncem loňského roku začala na svém e-shopu prodávat.

Asi víte, že Tesla v současné době dokončuje výstavbu první evropské Gigafactory. Kromě toho, ale staví Giga Texas, kde bude v budoucnu vyrábět Model Y či elektrický pickup Cybertruck. Obě Gigafactory často nadšenci Tesly fotí či natáčí pomocí dronu.

Jaký žertík se objevil nyní?

Nyní jeden nadšenec Tesly, který se svým dronem lítal nad Giga Texas natočil siluetu psa, která byla nakreslená v hlíně. Po zveřejnění videa, na kterém byla silueta psa zachycena začali jiní nadšenci Tesly spekulovat. Někteří si myslí, že se jednalo pouze o omyl a zaměstnanci o siluetě psa nevěděli, jiní si myslí, že se jednalo o žertík ze strany generálního ředitele Elona Muska. Ten v současné době bydlí právě v Texasu.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *