Společnost Radio Flyer představila odrážedlo v podobě Modelu Y

Fanoušci automobilky Tesla vytvořili první zmenšeninu nového Modelu Y, která je určena jako odrážedlo pro děti.


Model Y je první crossover od americké automobilky Tesla. V současné době se vyrábí v pětimístné verzi, ale již brzy se bude vyrábět i v sedmimístné verzi. Nyní společnost Radio Flyer vytvořila pro malé fanoušky Tesla odrážedlo, které je podobné Modelu Y.

Radio Flyer vytvořilo přesnou repliku Modelu Y, která je určena pro děti od jednoho roku až do čtyř let. Nové odrážedlo je super pro malé fanoušky Tesly, když jejich tatínek vlastní Model Y.

Celý design repliky Modelu Y zahrnuje autentické prvky, které odpovídají těm, které najdeme na skutečném Modelu Y. Replika dále má černá kola, které připomínají ty skutečná. Zmenšený Model Y má i volant, který umožní dětem pohybovat se s odrážedlem, kam chtějí. Nakonec replika Modelu Y disponuje i troubením, takže vaše dítě dá všem vědět, že jede.

Zahrnutí Modelu Y společnosti Radio Flyer se stává nejnovějším přírůstkem vozidel Tesla, které společnost přidala do svého vozového parku. Model S je také k dispozici na webu pro mladší řidiče. Ještě zajímavější je, že vozy Tesla povzbudila dlouholetou společnost, jako je Radio Flyer, aby přijala některá elektrická vozidla do své vlastní flotily, což je skvělý způsob, jak dětem představit pokračující růst elektrických vozidel.

Děti, které jedou kolem menších verzí modelu Tesla Model S a Y, by mohly být za 15 nebo 20 let vlastníky variant vozu v reálném životě. Poptávka automobilky Tesla na celosvětovém automobilovém trhu neustále roste a začínající děti v mladém věku by jí později mohly podpořit.

Model Y je k dispozici na webových stránkách společnosti Radio Flyer za pouhých 99,99 $, což je výrazně méně než u Modelu S, který začíná na 499,99 $. Model Y nemá v sobě motor, takže děti budou používat nohy k manévrování vozidla po svém okolí.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *