Spaní v Tesle, díky funkci Nap Mode bude mnohem pohodlnější

Majitelé Tesly se mohou brzy těšit na funkci zvanou „Nap Mode“, která jim umožní spát v autě.


Funkce „Nap Mode“ se hodí pro cestující, kteří si chtějí odpočinout uprostřed dlouhé jízdy, nebo pro ty, kteří chtějí na chvíli zavřít oči, aby načerpali trochu nové energie. Díky nastavení klimatizace na optimální teplotu mají cestující zaručeny co nejpohodlnější podmínky pro zdřímnutí. Integrovaný budík této funkce bude  také nesmírně duležitý, protože cestujícím zabrání zaspat.

Kromě Nap Mode, Musk také potvrdil, že majitelé Tesly budou mít brzy přístup k velmi populární streamovací službě Disney +. Tím se otevírají možnosti sledovat seriály a filmy od Disney nebo Pixar. Stejně tak přibudou další skvělé funkce. Musk například potvrdil, že bude možné maximálně využít kamery vozidla, aby bylo snazší zvládnout manévrování ve  stísněných prostorech – a to vše se zobrazením na velkém displeji.

Elon Musk již dříve prohlásil, že chce, aby jeho elektrická auta patřila mezi nejzábavnější věci, které si lidé mohou koupit. Během dlouhého chatu na Twitteru Musk nezapomněl zmínit, jak si váží práce svého týmu a jak Tesla nezapomíná na své poslání – Je ctí a privilegium pracovat s tolika skvělými inženýry.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *