Sestra Britney Spearls viní Teslu za smrt její kočky

Sestra slavné zpěvačky Britney Spears obvinila přes sociální síť americkou automobilku Tesla, z důvodu zabití její kočky. V oznámení vyzvala samotného generálního ředitele Elona Muska, aby se případem začala zabývat osobně. Za smrt kočky může dle všeho vozidlo Tesla, které nevydává dostatečně hlasitý zvuk.


Na internetu existují dvě skupiny lidí. Ti, kteří elektromobily mají v lásce, a ty kteří je nenávidějí. Nyní se rozhodla sestra známé popové zpěvačky Britney Spears pošpinit automobilku Tesla. Její sestra se jmenuje Jamie Lynn Spears a není to poprvé, co vozidlo od americké automobilky Tesla usmrtilo kočku.

Ve svém vyjádření k situaci, kdy jí vozidlo Tesla zabilo jejího kočičího kamaráda vyzvala fanoušky, aby vzkázali generálnímu ředitelovi Elonu Muskovi, že vozy Tesla jsou „vrahové“. Co na to řekne Elon Musk a jaké opatření Tesla udělá?

Jak jde tomuto případu předejít?

Je pravda, že elektromobily nevydávají žádný zvuk, pokud nepočítáme tření pneumatik o vozovku. Vozy Tesla, ale od roku 2019 mají v sobě zabudovaný vnější reproduktor, který majitelům může umožnit pustit zvuk, který bude vycházet z jejich vozidla, aby byly slyšet a předejít podobné situaci.

Vydávání zvuků u elektromobilů je již dlouho rozebírané téma. Někteří jsou pro, jiní se tvrdě brání. Za nás by určitě vydávání zvuku pomohlo, ale muselo by se jednat o jednotný zvuk. Tesla totiž u svých vozů umožňuji nahrát si do vozidla vlastní zvuk, což by místo dobra mohlo působit spíše zlo. Je možné, že v tomto případě nehrál hlavní roli zvuk vozidla, ale řidič vozidla, který zareagoval pozdě.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *