Sentry Mode pomohla při další dopravní nehodě

Záběry ze Sentry Mode Modelu 3 nedávno pomohly policii při řešení případu v Denveru v Coloradu. Video použila policie na identifikaci vozidla, které narazilo do auta, které bylo zaparkované vedle Modelu 3.


Rose Johnson šla na večeř se svou rodinou v Lakewood v Coloradu, ale po opuštění restaurace byla vyděšená, když viděla svoje auto s šrámy po nehodě. Celá škoda na jejím autě byla vyčíslena na více než 2000 dolarů. Je zde jeden problém a to ten, že pachatel po sobě nenechal jedinou stopu či kontakt na sebe. 

Naštěstí byla vedle její ho auta zaparkovaná Tesla Model 3, která měla v danou situaci aktivní funkci Sentry Mode, takže celou nehodu natočila. Celé video, které Sentry Mode natočil použila policie pro dopadení pachatel. Policie mohla díky videu krásně vidět pachatele, který vystupuval z pickupu Chevrolet. Pachatel byl obviněn z neopatrného řízení a opuštění místa činu. 

Sentry Mode ušetřil Rose Johnson mnohé tisíce dolarů, které by přišly na opravu jejího auta. Může tedy poděkovat Modelu 3 a především Sentry Mode, který ji zachránil. 

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *