Sentry Mode pomohl dopadnout pachatel, který odcizil vzácné…

Majitel byl se svým vozem od automobilky Porsche již rozloučen, ale při krádeži byla vedle ukradeného vozu zaparkovaná Tesla se zapnutým Sentry Modem, takže majitel nemusí zoufat.


Tento týden bylo nedaleko španělského města Valencie ukradeno Porsche Carrera 2,cožje v dnešní době velmi drahá záležitost v závislosti na dané konfiguraci. . Naštěstí bylo ukradené auto zaparkováno vedle Modelu 3, který měl zapnutý Sentry Modem.

Majitel Modelu 3 neváhal a video z loupeže vozu Porsche Carrera 2 sdílel na své sociální sítě, kde ho již vidělo přes 60 000 lidí. Majitel sdílel video na sociální sítě především z důvodu, aby se lidé pokusili poznat pachatele.

Majitel Modelu 3 napsal:

„Porsche Carrera 2, registrace 2397DBK ukradené v Benicassimu, Castellón, včera v noci ve 3:20 hodin. Bude to komplikované, ale pokud někdo něco ví nebo někoho pozná ve videu nebo na fotografiích, moje DM jsou otevřené.“

Přibližně 24hodin od sdílení videa majitel Modelu 3 uvedl, že je již v kontaktu s osobou, která dané Porsche Carrera 2 spatřila.

Zloděj, ale vůz od automobilky Porsche, ale z vozu z neznámých důvodů odešel a vůz byl šťastně vrácen původnímu majiteli.

Sentry Mode

Sentry Mode je integrovaný kamerový systém, který využívá kamery Autopilota. Díky kamerám Autopilota je Sentry Mode schopný zabrat vše, co se kolem vozu pohne. Sentry Mode začne nahrávat až v té době, kdy čidla zaznamenají pohyb kolem vozu. V tu chvíli se spustí nahrávání a na displeji se rozsvítí hláška, že Sentry Mode právě nahrává.

Sentry Mode již několikrát zaznamenal dopravní nehody či krádeže. Ve svém rejstříku má, ale i vtipné incidenty, které se často objevují na internetu.

Pokud i vy máte Teslu a chtěli byste začít Sentry Mode používat, tak potřebujete několik doplňků. Nejprve potřebujete SSD disk, nejlépe od společnosti Samsung, který ve voze Tesla naformátujete. Aby Vám v přihrádce tento disk nevadil, tak na trhu najdete vzhledné rozbočovače, které disk skryjí a zabrání případnému odcizení.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *