Roadster si zahrál v seriálu The Simpsons

Druhá generace Roadsteru od americké automobilky Tesla si nyní zahrála i v nové epizodě animovaného seriálu The Simpsons. Roadster se ukázal v páté epizodě 32 sezóny, ale jeho vystoupení v seriálu bylo velmi krátké. I přesto jde vidět, že elektromobily jsou velmi důležité a nyní je můžete vidět v nových filmech či seriálech.


Roadster od americké automobilky Tesla rozpoutal po celém světě mnoho otázkám. Především poté, co Elon Musk sdělil jeho specifikace s balíčkem od SpaceX, který Roadster udělá doslova raketou. Nyní si Roadster zahrál i v seriálu The Simpsons společně s šaškem Krustym. Roadster byl ve scéně zaparkovaný vedle domu a zrovna se nabíjel. Na poznávací značce měl napsáno King of the World, což je odkaz na ikonickou hlavní roli herce v Titanicu.

Důležité je podotknout, že Roadster v seriálu The Simpsons se liší od originálu. Zadní část Roadster v The Simpsons se skládá ze dvou barev, což u originálu není. Určitě stojí za zvážení, jestli by Tesla tuto barevnou kombinaci nechtěla přidat i k sériově vyráběnému Roadsteru, jelikož za nás vypadá lépe, ale je to každého názor.

Vozy Tesla jste v seriálu The Simpsons již mohli vidět. Televizní hlasatel Kent Brockmant jel se svým Modelem S na Autopilota uprostřed probíhající kerfuffle u komorníka a panu Burnsovi bylo ukázáno, že krade elektřinu od miliardáře Richarda Bransona k nabíjení jeho Tesly. Krusty navíc již v Tesle jel v jedné z mnoha epizod. Konkrétně s Model S, kdy za jízdy bojoval s Homerem. Stalo se tomu v sezóně 30 epizodě 8, zatímco jeho Model S jel na Autopilota.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *