Rekord v počtu automobilů značky Tesla na jednom náměstí

Rádi bychom vás pozvali na sraz majitelů automobilů značky Tesla a dalších elektromobilů v Pelhřimově, kde se na náměstí bude konat pokus o rekord „Nejvíce Tesel na jednom místě“ a budou zde probíhat konference a přednášky v rámci elektromobilizmu.


Momentální rozvrh akce ( je možné, že se bude měnit):

13:00 Setkání a příprava na sestavu na parkovišti U Elektrárny, Pelhřimov. Občerstvení, sociální zázemí. Čekáme až dojedou všichni registrovaní.

14:00 – 15:00 Postupné přesouvání na náměstí, tak aby nezkolabovala doprava ve městě. Žádné tůrování!!! Potichu a v poklidu

15:00 – 19:00 Hlavní Program:

– Konference, přednášky potvrzená účast: Tesláček, Elektrodad.
– Vyhlášení rekordů (počet aut, celková kapacita, celková hodnota atd.)
– focení
– Vyhlášení tomboly.

Mezi tím projížďky automobily a postupně střídání skupinek výpravy na cestu na nedaleké letiště, kde se mohou zkusit různé sprinty.

19:00+ After Party. Pro ty, co toho ještě nebudou mít dost a pro ty kdo přenocují v Pelhřimově. Garden Party na zahradě. Občerstvení, točené pivo. Posezení a wellness (Výřivka, Bazen, Sauna). Možnost ubytování hned v komplexu za příznivé ceny. Kdo by chtěl přespat u after party v Tesle, má možnost parkovat hned vedle na hlídaném parkovišti s možnosti sociálního zázemí a wellness celou noc.

Neděle v 11:00 v Humpolci. Zablokování čerpací stanice u Humpolce ( Supercharger ) elektrickými auty. Cca 5 minut. Přátelsky, ale musíme ukázat, že nám vadí problematika parkování spalováků na místech pro nabíjení. Plán akce a její dosah doladíme v Sobotu večer.

ODKAZ NA AKCI

 

Váš tým 

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *