Recenze půjčení Modelu X od Tesličky

Již delší dobu spolupracujeme s půjčovnou vozů Tesla, alias Teslička. Nyní jsme sami jízdu v jejich voze zažili. Vyzkoušeli jsme si jejich našlapaný Model X ve verzi P90D. Tento vůz nám zapůjčili na tři dny a my jsme ho pro vás důkladně otestovali. Vyzkoušeli jsme ho nejenom na hlavní silnici, ale i na vedlejších silnicích. Také jsme vyzkoušeli, jak funguje předání vozu při vypůjčení včetně vysvětlení jeho používání a následné předání vozu zpět.


Výběr vozu

Na webové stránce darujteteslicku.cz si jednoduše vyberete vůz, který byste si chtěli pronajmout. V nabídce je možné také najít jízdu na okruhu či jízdu s youtuberem Tesláčkem, což rozhodně stojí za to. My jsme si na webové stránce darujteteslicku.cz vybrali Model X. Teslička nás následně kontaktovala a domluvila s námi termín půjčení vozu a místo předání vozu.

Předání vozu

V domluveném termínu jsem se v danou hodinu dostavili na předem dohodnuté místo předání, kde na nás čekal zástupce z týmu Tesličky, v tomto případě pan Ondřej Hunčovký, který je jedním z majitelů Tesličky. Po příchodu nám vše o voze vysvětlil a ukázal nám, na co si máme dávat pozor. Samozřejmě nám ukázal i vychytávky, které Model X má. Mezi jeho největší předností patří Falcon dveře, které dokáží zaujmout každého.

Vozidlo nám bylo předáno plně nabité a na zimních pneumatikách. Zároveň bylo kompletně vydezinfikované. Důležité je upozornit, že celé předání proběhlo dle hygienických předpisů a není třeba se ničeho obávat ani v této nepříjemné době plné omezení.

Zdroj: TeslaCzech.com

Jízdní vlastnosti

Cestou z Prahy jsme Model X pořádně zapotili. Vyzkoušeli jsme ho jak na dálnici, tak i po okresních silnicích a někdy i po těch méně frekventovaných silnicích. Společně jsme se shodli na tom, že Model X je opravdu výborně zpracované a velice povedené vozidlo.

Po příjezdu domů jsme nemohli zapomenout vyzkoušet funkci Easter Egg. Jedná se o funkci, která rozhýbe doslova celý Model X, jak můžete vidět na našem videu, které jsme pro vás natočili.

Zdroj: TeslaCzech.com

Závěr a předání Modelu X zpět

Po příjezdu v předem domluvený čas a na předem domluvené místo jsme jednoduše Model X předali zpět majiteli Tesličky, opět panu Ondřejovi Hunčovskému. Společně jsme si ještě chvíli popovídali o jízdních vlastnostech Modelu X a jaké jsme měli pocity z jízdy. Vozidlo jsme vrátili téměř vybité, což nevadilo. Pan Ondřej Hunčovský nám říkal, že je zvyklý na to, že mu zákazníci vrací vozidla Tesly třeba i se 3 % baterie, takže se ničeho nemusíte obávat.

My jsme s půjčením Modelu X od Tesličky byli spokojeni. Právě Teslička Vám jako jedna z mála nabídne opravdu plnohodnotný servis a navíc neustálou telefonickou podporu. Pokud i vy byste měli zájem o půjčení některého z vozů od Tesličky, můžete využít náš promo kód „TeslaCzech“, díky kterému získáte slevu 20 % na půjčení vozu.

Pokud byste si chtěli koupit i nějaké oblečení od Tesličky či někoho blízkého obdarovat k Vánocům či k jiné příležitosti, můžete si u Tesličky zakoupit i zážitkovou jízdu. Bližší informace naleznete na jejich webu darujteslicku.cz. Dárek jistě potěší.

 

Váš tým 

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *