Rakouská autoškola nabízí získání řidičského průkazu v Modelu 3

Autoškola v Rakousku nabízí začínajícím řidičům tvorbu řidičáku v Modelu 3 od automobilky Tesla. Ale to není vše, jelikož každý řidič, který získal řidičský průkaz, tak ten společně s autoškolou vysadí strom na podporu životního prostředí v dané lokalitě.


Fairdrive Driving School je rakouská autoškola se sídlem v Linci. Autoškola nedávno oznámila nový projekt, který si autoškola vybrala jako nový způsob, jak se má z autoškoly stát eko-Autoškola. Vozy od automobilky Tesla jsou vozidla, která jsou považována za budoucnost dopravní odvětví.

Autoškola používá řadu vozidel, aby řidiče naučili, jak získat řidičský průkaz třídy B, což v Rakousku umožňuje řidičům řídit automobil, dodávky a minibusy do maximální hmotnosti 3500 kilogramů.

Tesla Model 3 je v autoškole jediným vozem, který ke svému provozu nepoužívá žádný benzín. Kromě Modelu 3 má autoškola i dvojici Leon 110, Hybrid Lexus NX300h, Ibiza 100PS a Kia Carnival.

Vozy Tesla byly již v minulosti používané vozy v Autoškolách. Nejenom pro svou velkou bezpečnost a „levný“ provoz, ale také díky tomu, jelikož naučili budoucí řidiče o výhodách elektromobilu pro životní prostředí.

Autoškola Fairdrive nabízí zvláštní environmentální bonus, který prospívá Zemi a učí řidiče se chovat ohleduplně k životnímu prostředí. Autoškola vysadí jeden strom za každého řidiče, který získá řidičský průkaz, čímž umožňuje každému řidiči zlepšit životní prostředí a zamyslet se nad ním. Díky tomu, že  řidiči mohou získat řidičský průkaz v Modelu 3, tak by to měli být i potencionální majitelé Tesle do budoucna.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *