První pohled na nový přehrávač Tesla v režimu Dashcam / Sentry!

Tesla vydává nový přehrávač v režim Dashcam / Sentry, který byl velmi žádanou funkcí, tady máme první pohledy a pocity z něj.


TeslaCam a Sentry Mode

Sentry Mode, což je integrovaný monitorovací systém uvnitř Tesla vozidel využívá kamery Autopilota. Videoklipy Sentry Mode se při několika příležitostech staly rozhodujícím a vandalové se po online ostudě obrátili a přiznali na policii. V jiných případech to pomohlo policii s videonahrávkami, které jim pomohly identifikovat a najít vandaly. Tato funkce byla postavena na vrcholu „TeslaCam“, dříve vydaném integrovaném systému Dashcam s podobnou schopností jako režim Sentry, ale používá se, když je někdo v autě. Společnost TeslaCam pomohla několika majitelům společnosti Tesla s nároky na pojištění tím, že dokázala, že se nedopustili zavinění při některých nehodách zachycených integrovaným systémem Dashcam. Aby mohli aktivovat funkce TeslaCam a Sentry Mode, musí vlastníci zapojit úložné zařízení, palcový disk nebo SSD do své Tesly a aktivovat funkce v nastavení.

 

 

Prohlížeč Dashcam
Společnost Tesla vydává novou funkci, která vám umožní prohlížet si videozáznamy TeslaCam a Sentry Mode přímo zevnitř vozidla. Tesla napsal v poznámkách k vydání v připravované aktualizaci (2020.12.5):

Sledujte uložené klipy Dashcam nebo události Sentry Mode přímo z dotykové obrazovky pomocí prohlížeče Dashcam Viewer. Chcete-li spustit, klepněte na ikonu Dashcam na stavovém řádku a vyberte „Spustit prohlížeč“, když je auto v modu PARK. Pokud je vůz v DRIVE, budete pokračovat v ukládání klipu klepnutím na ikonu.
Chcete-li zobrazit uložené klipy a události uložené na disku USB, klepněte na ikonu Menu v levém horním rohu prohlížeče. Každé video je uspořádáno podle umístění, data a miniatury pro snadný přístup. Další možnosti filtrování získáte klepnutím na karty „Dashcam“ nebo „Sentry“.
Vyberte klip nebo událost a přehrajte odpovídající video. Chcete-li vybrat video z konkrétní kamery, klepněte na přidruženou miniaturu označenou Přední, Zadní, Levá nebo Pravá. Přehrávání pauzy nebo posouvání pomocí ovládacích prvků videa ve spodní části přehrávače. Chcete-li video smazat, klepněte na ikonu koše v pravém dolním rohu přehrávače videa.

Nyní Tesla hacker green, který má přístup k Tesla programu včasného přístupu, získal aktualizaci a dal první pohled na novou funkci:

Jak vidíte, nyní můžete přistupovat ke všem různým úhlům kamery jednoduše kliknutím na různé možnosti, jak jsou zobrazeny. Tato funkce je přístupná pouze tehdy, když je vozidlo na „parkovacím“ modu.
Abyste mohli TeslaCam a Sentry Mode spustit na Tesla, potřebujete několik doplňků. Doporučujeme, aby rozbočovač USB modelu Jeda Model 3 (nyní také k dispozici pro model Y) byl schopen používat ostatní konektory a skrýt jednotku Sentry Mode. Pro jednotku nyní používám přenosný disk SSD společnosti Samsung, který musíte naformátovat, ale dává vám tunu kapacit.

 

 

Váš tým 

Zdroj www.Electrek.co

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *